2b: Wyjazd do Teatru im. H. Ch. Andersena to nie tylko spotkanie z dziecięcą sztuką, ale bycie razem. Integracja w Ogrodzie Saskim, przejazd autobusem MPK, wspólne wędrowanie to sztuka!
2b: Wyjazd do Teatru im. H. Ch. Andersena
|
Zatrzymaj animacje
Opcje zaawansowane wyszukiwarki - rozwiń
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Poniedziałek, 22.06.2026
Imieniny:
Pauliny, Sabiny, Tomasza
Informacje w sliderze |
|
|
|
|