W czwartek, 25 czerwca, uczniowie klas ósmych pożegnali mury naszej szkoły. Natomiast w piątek, 26 czerwca uczniowie klas młodszych uroczyście zakończyli rok szkolny 2025/2026. Podziękowaniom i gratulacjom w te dni nie było końca. Część artystyczną uświetniło przedstawienie przygotowane przez uczniów i nauczycieli z SP7. Wzorowi uczniowie, laureaci i finaliści konkursów kuratoryjnych, zwycięzcy konkursów szkolnych, powiatowych i rywalizacji sportowych oraz uczniowie z największą frekwencją otrzymali nagrody w hali szkoły. W klasach na uczniów czekały pozostałe dyplomy i niespodzianki, przygotowane przez rodziców i nauczycieli.
Życzymy Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Osobom współpracującym z SP 7 miłego i atrakcyjnego wypoczynku letniego. Do zobaczenia we wrześniu! Absolwentom życzymy ponadto powodzenia w nowej szkole. Bezpiecznych wakacji!








