XV Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Moja książka" organizowany przez Bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 3 - rozstrzygnięty!
Z ogromną radością informujemy o licznych sukcesach naszych uczniów:
Klasy 1-2
I miejsce - Wiktoria Świeca i Elżbieta Piekarz (klasa 2E) "Najlepsze przyjaciółki".
Klasy 3
I miejsce - Weronika Świerczyńska (klasa 3C) "Przygody Plamci"
II miejsce - Amelia Szulc (klasa 3D) "Smok snów"
II miejsce - Marcin Barszczyk (klasa 3D) "Ferie Wawrzyńca"
III miejsce - Liliana Zarzycka (klasa 3D) "Karmelek 2"
Kategoria KOMIKS:
I miejsce - Liliana i Malwina Dąbskie (klasa 6D) "Kraina wiecznego księżyca"
Kategoria KSIĄŻKA POPULARNONAUKOWA:
I miejsce - Marcel Dańko (klasa 3B) "Historia Polski"
II miejsce - Nadia Mazur (klasa 3B) "Ciekawostki o kotach"
III miejsce - Wojciech Major (klasa 3B) "Najdziwniejsze zwierzęta na świecie"
Kategoria LEKTURA W PUDEŁKU
Nagroda za polisensoryczne doznania - Maja Nadgrodkiewicz (klasa 6A) "Chatka Baby Jagi"
Nagroda za pomysł na interaktywność - Weronika Brygoła (klasa 3C) "Niezwykłe przygody Anastazji"
Serdecznie gratulujemy! Życzymy radości z tworzenia nowych prac i kolejnych sukcesów literacko-plastycznych. [A.B.-Ch.]








