Klasa językowa- 1c, realizowała w tym roku szkolnym projekt czytelniczy " CZYTAM Z KLASĄ- Lekturki spod chmurki".
Tegoroczna edycja (VII) projektu miała na celu budowanie pozytywnych relacji w grupie klasowej poprzez wspólne czytanie i realizację ciekawych zadań tematycznych. Dzięki kreatywności uczniów udało się zrobić coś więcej niż przeczytać dodatkowe książki- wzmocnić relacje w klasie oraz zintegrować nowy zespół.
Uczniowie wykonali szereg zadań, między innymi: tworzyli, rysowali, odgrywali scenki, przygotowywali prezenty dla "cichego przyjaciela", wspólnie organizowali przyjęcie i wiele innych.
Zachęcamy do przeczytania książek:
"Najlepsza zupa na świecie"
"Skwaszone winogrono"
"Pamiętnik Czernego Noska"
i wdrożenia projektu czytelniczego w swojej klasie w kolejnym roku szkolnym. [A.W.]








