Tegoroczny Dzień Dziecka obfitował w atrakcje i był jednym z wydarzeń włączonych w obchody jubileuszu 30-lecia SP nr 7.
Uroczystość rozpoczął Burmistrz Miasta Świdnik, Marcin Dmowski, który złożył wszystkim dzieciom serdeczne życzenia oraz wręczył każdej klasie słodki upominek – wyjątkowe pierniczki z jubileuszowym logo szkoły.
Na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji i animacji rozlokowanych na boisku szkolnym. Były gry, zabawy, dyscypliny sportowe i wspólnie spędzony czas wypełniony uśmiechem i energią.
Można było także sprawdzić swoje siły na strzelnicy sportowej, specjalnie przygotowanej na tę okazję. Dziękujemy panu Bogdanowi Błaszczukowi – Dyrektorowi Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku, a także panom Dawidowi Jabłońskiemu i Tomaszowi Łasakowi za obsługę techniczną.
Dziękujemy za obsługę strzelnicy i możliwość spotkania z Wami!
Odwiedzili nas również przedstawiciele „mundurówki". Uczniowie mieli okazję usiąść za kółkiem samochodu, a także na motocyklu. Próbowali swoich sił w zmaganiach siłowych na specjalnie przygotowanym sprzęcie.
Dziękujemy panu Andrzejowi Drozdowi, Komendantowi Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Lublinie.
To był wyjątkowy dzień pełen radości, integracji i pięknych wspomnień.
Przygotowanie festynu wymagało zaangażowania wielu pracowników, a byli to: Agnieszka Korbus, Anna Wiśniewska, Agata Bondos-Cholewa, Weronika Demczuk, Paulina Mazur, Dariusz Mironiuk, Dariusz Sawicki.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która wsparła finansowo organizację tego święta!
Dziękujemy także klasom, które zorganizowały kiermasze i zbierały środki na realizację Dnia Dziecka!
Festyn zrealizowała firma eventowa – Infinitum.
Dziękujemy Wam, Drodzy Uczniowie, za wspaniały czas!
I wielu innym osobom, które wsparły nas, by ten dzień był niezapomniany!








