Pod koniec maja w Szkole Podstawowej nr 3, odbyła się XXII edycja Powiatowego Konkursu Ekologiczno - Przyrodniczego "Przyjaciel Przyrody". Mamy zaszczyt poinformować, że reprezentanci klas trzecich z naszej szkoły osiągnęli ogromne sukcesy!
Tytuł Laureata otrzymał Marcin Barszczyk
I miejsce - Wojciech Major
II miejsce - Natalia Sikora
III miejsce - Zuzanna Kozioł
Olek Kielar zdobył wyróżnienie.
Nasza szkoła otrzymała również nagrodę książkową za najwyższe wyniki w konkursie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! [A.B.-Ch.]








