Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 17.10.2013r. odbyły się powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym na, których nasi uczniowie zdobyli trzy złote i jeden srebrny medal.

Pierwszy w tym roku sukces na arenie wojewódzkiej odnieśli reprezentanci naszej szkoły.

W czwartek 26.09.2013r. na stadionie sportowym Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe organizowane w ramach Wojewódzkich Igrzysk Sportowych. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w sztafetowych biegach przełajowych. Do zawodów oprócz gospodarza zgłosiła się jeszcze: Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa nr 5. Nasi zawodnicy oraz nasze zawodniczki okazali się bezkonkurencyjni i pewnie wygrali etap powiatowy tym samym awansując do zawodów rejonowych.

Nasi uczniowie znów nie dali szans rywalom. Na zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się w Cycowie reprezentacje naszej szkoły w kategorii chłopców i dziewcząt pewnie wygrały rywalizację i zapewniły sobie awans do finałów wojewódzkich które odbędą się w Adamowie.

Na początku września w Zespole Szkół nr 2 w Świdniku odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2012/2013. W kategorii "IGRZYSKA" nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna w powiecie zdobywając 1192 pkt.