Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 15.10.2014 r. w Lubartowie odbył się finał Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych. Podobnie jak w roku ubiegłym dziewczęta SP 7 Świdnik uplasowały się na III miejscu i zdobyły brązowe medale Mistrzostw Województwa.

W dniu 02.10.2014 na pierwszych w tym roku szkolnych zawodach sportowych, które odbyły się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 7 bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W rywalizacji sztafet zarówno drużyna dziewcząt (10x800 metrów) jak i chłopców (10x1000) zajęła pierwsze miejsce i uzyskała awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 12 października w Cycowie.

Z dwoma brązowymi medalami wróciły reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców z odbywających się w dniu 14.11.2013r. w Chełmie rejonowych igrzysk drużynowego turnieju badmintona.

Duży sukces odnieśli nasi młodzi tenisiści stołowi w odbywających się w dniu 14.01.2014r. w Bystrzejowicach  powiatowych igrzyskach w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zarówno zespoły dziewcząt jak i chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych zajęły pierwsze miejsca. 

Podczas uroczystego podsumowania wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego w Białej Podlaskiej nasza szkoła po roku przerwy powróciła na najwyższy stopień podium, pozostawiając w pobitym polu aż 344 szkoły. W nagrodę szkoła otrzymała okazały puchar oraz dyplomy.