Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Dzień po zmaganiach dziewcząt do rywalizacji w zawodach wojewódzkich w mini piłce siatkowej kategoria "trójki" stanęli chłopcy. I tym razem nie obyło się bez miejsca na podium. Po zaciętej grze w finale nasi zawodnicy wywalczyli srebrne medale przegrywając jedynie z zespołem z Białej Podlaskiej 2-1.

Nasza reprezentacja szkoły znów bardzo dobrze zaprezentowała się na zawodach. Tym razem w dniu 05.03.2013 w Chełmie uczennice naszej szkoły rywalizowały w mini piłce koszykowej na szczeblu rejonowym. Po całodziennych zmaganiach nasza drużyna wywalczyła pierwsze miejsce w turnieju i tym samym awansowała do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 26.03 w Chełmie.

W dniu 27.02.2013 w naszej hali sportowej odbywały się zawody rejonowe w mini piłce siatkowej dziewcząt. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach "trójki" i "czwórki". W turnieju nie zabrakło również zespołów z naszej szkoły. Całodzienne zmagania zakończyły się dużym sukcesem naszej reprezentacji. W kategorii "czwórek" dziewczęta zakończyły rywalizację na trzecim miejscu a ich młodsze koleżanki w "trójkach" wywalczyły pierwsze miejsce i tym samym awansowały do turnieju wojewódzkiego, który odbędzie się 20.03 w naszej szkole.

Idąc za przykładem dziewcząt w dniu 28.02.2013 uczniowie klasy sportowej na zawodach rejonowych w mini piłce siatkowej wywalczyli awans do zawodów wojewódzkich. Jest to kolejny sukces naszych młodych sportowców. W meczu o pierwsze miejsce pokonali 2:1 zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 ze Świdnika.

W dniu 30.01.2013 w Cycowie odbyły się zawody rejonowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W turnieju uczestniczyło 4 zespoły z naszej szkoły. Najlepiej zaprezentowali się uczniowie w kategorii klas 4 którzy uzyskali awans do zawodów wojewódzkich. Na uwagę zasługuje również trzecie miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, które zdobyły Tola Sadło i Julia Grodzka. Piąte miejsce w kategorii dziewcząt klas V-VI wywalczyły Ania Jaśkiewicz, Zuzanna Ślęp oraz Natalia Dryka. Siódme miejsce Jakub Pranagal, Jan Szydło

Skład zwycięskiego zespołu:
Hubert Chwedoruk
Filip Olejnik