Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 10 listopada 2017 r. w Zespole Szkół Energetycznych i Transportowych im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie odbyła się Gala Sportu Szkolnego 2017 na, której nasza szkoła odebrała puchar za zdobycie pierwszego miejsca w szkolnym współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych „Igrzyska” za rok szkolny 2016/2017. W gali wzięło udział około 150 gości. Podczas uroczystości podsumowano współzawodnictwo sportowe szkół za rok szkolny 2016/2017. Uroczystość uświetniły występy uczniów z Zespołu Szkół Energetycznych i Transportowych. Był to między innymi pokaz akrobatyki na poręczach symetrycznych, pokaz musztry wojskowej oraz walki zapaśniczej.

Nagrodę w imieniu wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego „siódemki” odebrali Dariusz Kuźma i Arkadiusz Pszeniczka.

zdjęcia dzięki uprzejmości chelm.naszemiasto.pl