Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Zgodnie z tradycja naszej szkoły dnia 3 listopada 2017r. odbył się Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej dla uczniów kl. 6. W konkursie wzięło udział 12 uczniów, którzy wykazali się niezwykłą znajomością zagadnień z zakresu II wojny światowej i Armii Krajowej. Uczniowie mieli okazje zabłysnąć swoja wiedzą i umiejętnościami, w ten sposób upamiętnili patronów naszej szkoły żołnierzy Armii Krajowej.Zwycięzcom i uczestnikom konkursu gratulujemy osiągniętego sukcesu.

Komisja konkursowa: Barbara Matuszewska i Jolanta Gosek

 

Wyniki Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej
3.11.2017r.

 

I miejsce:
Frankiewicz Juliusz – 6c
Lato Julia – 6d
Szubartowska Amelia – 6d

 

II miejsce:
Wilgocki Kacper – 6c

 

III miejsce:
Kotowska Kaja – 6b
Leziak Kacper – 6c

 

IV miejsce:
Bogusz Paweł – 6b

 

V miejsce:
Pyda Iga – 6b
Kożuch Wiktoria – 6b

 

VI miejsce:
Olender Paulina – 6b
Mierzicki Paweł – 6b