Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 20.02.2018 r. uczniowie klasy I b po raz kolejny mogli delektować się sztuką teatralną. To było fascynujące spotkanie.

Tuż - tuż przed nami – wiosna!. Najlepszym na to dowodem jest Dzień Kobiet! Rodzice uczniów z klas: 1a, 1c, 2a oraz 1M zdecydowali, że ich dzieci spędzą ten dzień w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie.

Niecodzienne spotkania odbywają się w klasie 1a. Wszyscy wiedzą, że czytanie książek jest cenne i potrzebne. Jeszcze bardziej wartościowe i przyjemne jest, jeśli czytają nam mili, ukochani goście. Na nasze zaproszenie do wspólnych chwil czytania odpowiedziały babcie Aleksa i Hani oraz dziadzio Mateusza.

"Bezpieczne ferie zimowe" - pod takim hasłem odbyło się w dniu 14.01.18r. spotkanie uczniów klas pierwszych z policjantkami z Powiatowej Komendy Policji w Świdniku.

Dnia 21 lutego 2018r. klasa 2a udała się na wycieczkę do Doliny Bystrzycy Kiełczewice. Uczniowie korzystali z zimowych uciech, były to: zjazdy z górek na ślizgach, kulig wzdłuż Doliny Bystrzycy, pieczenie kiełbasek przy ognisku, ciepła herbata na świeżym powietrzu. W opinii dzieci była to najlepsza wycieczka.