W styczniu uczniowie kilku klas uczestniczyli w spotkaniu z panem Krystianem, który zajmuje się nietypowym zawodem – jest garncarzem.

W dniu 19. grudnia 2018 r. uczniowie klasy 2 b mieli możliwość obejrzeć niezwykle widowisko taneczne - balet i akrobatykę … .

6 grudnia wszyscy uczniowie klas młodszych mieli ciekawe i niecodzienne spotkanie z … Mikołajem. Czy przyjechał do naszej szkoły z dalekiej Laponii? Zapewne tak.  A czy wiecie skąd wziął się zwyczaj obchodzony w Polsce 6 grudnia?

Dnia 6 grudnia uczniowie z kilku klas młodszych uczestniczyli w przedstawieniu w kinie LOT pt. ,,Zimowy cyrk na scenie ''.

Grudzień to taki miesiąc, który przynosi ze sobą mnóstwo niespodzianek i przyjemności. W miesiącu tym wszyscy przygotowujemy się do godnego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Już w pierwszych jego dniach uczniowie z klasy 2a i 3a mieli możliwość tego doświadczyć.