Informujemy, że raz w miesiącu na terenie szkoły odbywać się będą konsultacje z psychologiem. Oferta skierowana jest do rodziców dzieci uczących się w naszej szkole. Jeśli chcą Państwo porozmawiać na tematy związane z wychowywaniem dzieci, omówić pojawiające się trudności czy też zasięgnąć porady związanej z ich rozwojem, zapraszamy do kontaktu.

Spotkania odbywać będą się od godziny 15.00 w dniach:

13 marca 2018r.
16 kwietnia 2018r.
14 maja 2018r.

Czas ferii zimowych nie musi oznaczać nudy czy spędzanie czasu w towarzystwie telewizora, komputera i telefonu. Siódemka przygotowała bogatą ofertę zajęć o różnej tematyce (sportowe, warsztatowe, komputerowe, językowe, matematyczne, szachowe). Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć klikając tutaj.

Informujemy, że w dniu 31 października 2017r. (WTOREK) lekcje będą trwały po 30 minut, a przerwy 5 minut. Poniżej prezentujemy wykaz dzwonków:

W ramach kampanii „Odchudzamy uczniowskie plecaki w Siódemce” w Szkole Podstawowej nr 7 w dniach od 9 do 13 października 2017 roku przeprowadzono akcję mającą na celu ocenić ciężar tornistrów noszonych przez uczniów. Prosimy o zapoznanie się z wynikami raportu.