Gminny Konkurs Fotograficzny „Zima w obiektywie” cieszył się dużym zainteresowaniem. Wybór nagrodzonych zdjęć stanowił niemały problem dla Jury. Po wnikliwej analizie i ocenie, Jury w składzie: Ewa Łagożna – przewodnicząca, Elżbieta Kosacka-Chlebuś i Zbigniew Wiechnik wybrało najciekawsze zdjęcia.

Zapraszamy Cię na konkurs z języka niemieckiego „Baśniowe światy braci Grimm”. Konkurs dla klas siódmych i ósmych odbywa się w trzech kategoriach. Wybierz jedną kategorię i zgłoś swój udział nauczycielowi języka niemieckiego.

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 8 D Radosław Dyzma będzie reprezentował naszą szkołę w drugim etapie konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Gratulujemy!

Gminny Konkurs Fotograficzny ZIMA w OBIEKTYWIE organizowany pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Świdnik

Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku zaprasza uczniów z klas 1 – 8 do udziału w Gminnym Konkursie Fotograficznym Zima w obiektywie (polskie krajobrazy zimowe, barwy i klimaty zimy, prace bez wizerunku osób) . Każdy uczestnik konkursu może złożyć dwie fotografie w formacie 21 cm x 30 cm. Do prac należy dołączyć wypełnioną kartę uczestnictwa. Termin składania prac upływa 28.02.2019 r.

Znamy już zwycięzców konkursu plastycznego „Im zawdzięczamy wolność – żołnierzom Armii Krajowej”. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło ponad 300 prac plastycznych uczniów z klas 1-7. Miło nam poinformować, że nagrodziliśmy pracę 31 uczniów. Wręczenie nagród wyłonionym laureatom odbędzie się podczas uroczystej akademii szkolnej z okazji obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 7 dnia 10.11.2017r. o godz.10.00. Prosimy o przybycie nagrodzonych uczniów wraz z nauczycielami.