Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "Leon".

Zgłoszenia do dnia 5 grudnia będą przyjmować nauczyciele języka angielskiego. Testy przygotowywane są w oparciu o obowiązujący program nauczania, a czas trwania konkursu wynosi 45 minut (+ 10 minut sprawy organizacyjne). Konkurs ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych posiadanych przez uczniów. Chęć udziału w teście jest także motywacją do nauki słownictwa i gramatyki niezbędnych do rozwiązania zadań. Zakres testu dostosowany jest do norm programowych realizowanych w szkole. Konkurs ma formę testu składającego się z zadań zamkniętych i otwartych. W każdym pytaniu może być jedna, dwie lub więcej poprawnych odpowiedzi.
Konkurs umożliwia sprawdzenie wiedzy każdego chętnego ucznia, bez względu na jego dotychczasowe wyniki w nauce. Celem konkursu jest przede wszystkim poszerzanie wiedzy, poznanie mocnych i słabych stron ale także świetna zabawa i zaznajomienie ucznia z regułami panującymi podczas różnorodnych konkursów i olimpiad. Udział w konkursie jest płatny. Każdy uczestnik uiszcza opłatę w wysokości 8,50 zł. Jest to kwota, którą organizator konkursu przeznacza na nagrody, podziękowania dla organizatorów, dyplomy laureatów ale także dyplomy dla każdego uczestnika. Konkurs odbędzie się w dniach 08-10.01.2019. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 8 D Radosław Dyzma będzie reprezentował naszą szkołę w drugim etapie konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego.

Gratulujemy!

Dnia 5 listopada (poniedziałek) odbędzie się Szkolny Konkurs Recytatorski.
ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI I UCZNIÓW KLAS I-VIII
Cele konkursu: kształtowanie postawy patriotycznej wśród uczniów SP7, kultywowanie tradycji narodowej, popularyzacja literatury pięknej, rozwijanie uzdolnień twórczych i doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci.

PIĘKNA I NIEPODLEGŁA
Konkurs dla uczniów klas 6- 8 Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku na wykonanie prezentacji multimedialnej z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości Polski.
Regulamin konkursu

Znamy już zwycięzców konkursu plastycznego „Im zawdzięczamy wolność – żołnierzom Armii Krajowej”. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło ponad 300 prac plastycznych uczniów z klas 1-7. Miło nam poinformować, że nagrodziliśmy pracę 31 uczniów. Wręczenie nagród wyłonionym laureatom odbędzie się podczas uroczystej akademii szkolnej z okazji obchodów Święta Odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 7 dnia 10.11.2017r. o godz.10.00. Prosimy o przybycie nagrodzonych uczniów wraz z nauczycielami.