Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców): Krystian Góźdź, Hubert Chwedoruk, Adrian Łata, Krystian Trąbka, Dawid Piekarski, Dawid Szostak, Bartłomiej Wiśniewski, Karol Wójcik, Szymon Wojciechowski, Jan Guz, Jakub Pierzchała, Dawid Kociubowski, Kacper Fefliński, Jakub Wilk.

Renata Łapa (trener grupy dziewcząt): Bielak Zuzanna, Fidecka Weronika, Furmaniak Maja, Gumieniak Emila, Król Adrianna, Mańka Amelia, Perlińska Wiktoria, Piątek Paulina, Sadło Antola, Saran Karolina, Szczepańska Wiktoria, Typińska Izabela, Wesołowska Magdalena, Wilkowska Zuzanna, Wójtowicz Nikola, Ząbek Karina, Zielińska Patrycja.

Od lewej (góra): Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców), Daria Nowicka, Szymon Czerwiński, Monika Cisek, Michał Mirosław, Paulina Kucharska, Paweł Zalewski, Ewa Biała, Michał Szyszka.

Od lewej (środek): Weronika Kopniak, Konrad Gołębiowski, Weronika Jaworska, Piotr Sokołowski, Magdalena Zbiciak (wychowawca klasy), Krzysztof Wdowczyk, Kinga Wojciechowska, Jakub Pranagal, Alicja Czerniak, Michał Teluk, Renata Łapa (trener grupy dziewcząt).

Od lewej (dół): Maksymilian Piotrowicz, Joanna Gał, Mikołaj Mirosław, Weronika Derczyk, Błaziak Wojciech, Zuzanna Witczak, Marcin Pulikowski, Gabriela Szczepanowska, Jakub Kowalski.

Od lewej (góra): Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców) Patrycja Oleszek, Julia Pinkos, Karol Chmielewski, Daria Tymicka, Weronika Gamała, Paweł Sawicki, Agata Rawska, Michalina Zalewska, Paulina Misztal, Renata Łapa (trener grupy dziewcząt).

Od lewej (środek): Karolina Machnikowska, Wojciech Wołoczko, Weronika Borzęcka, Krzysztof Orzeł, Dorota Rudzińska (wychowawca klasy) Karol Bańka, Alicja Dworak, Sebastian Zborowski, Gabriela Krzysiak.

Od lewej (dół): Karolina Baran, Papiński Filip, Izabela Kaszczuk, Hubert Dziedziura, Dominka Konowałek, Mikołaj Czerniakowski, Paulina Sobiesiak, Marcin Krawczyński, Agata Ziółek, Michał Lenart, Paulina Sygara.

Borek Ilona, Chodasewicz Julia, Chyliński Jacek, Ciostek Wiktoria, Doluk Sandra, Domaciuk Bartłomiej, Dryka Natalia, Florek Mikołaj, Grześkiewicz Julia, Hołub Krzysztof, Jachowicz Katarzyna, Kalinowska Zuzanna, Kocot Dawid, Kosacki Filip, Lalak Kacper, Maciukiewicz Zuzanna, Michna Jakub, Mikołajek Aleksandra, Mikołajek Weronika, Okoń Michał, Pękała Dawid, Sidorczuk Maciej, Sitkowski Olaf, Wronowska Aleksandra, Wysocka Klaudia.

Od lewej (góra): Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców), Michał Dziatkiewicz, Milena Wójcik, Łukasz Korona, Anna Hawryluk, Daniel Bryk, Kamila Szymańska, Renata Łapa (trener grupy dziewcząt).

Od lewej (środek): Michał Ścibior, Adrianna Wójcik, Sebastian Sęk, Natalia Miszczuk, Bartosz Walczak, Magdalena Zbiciak (wychowawca klasy), Bartłomiej Kwiatkowski, Weronika Wójcik, Jakub Mazurek, Marta Rabczyńska, Hołub Maciej.

Od lewej (dół): Julia Karaś, Paweł Chyła, Michalina Kamińska, Natalia Kołtun, Brandan Augustin, Natalia Suracka, Wiktoria Sienkiel, Łukasz Kuczyński, Nina Furmaniak, Dominika Sokołowska, Marek Karman.