26 marca odbyło się świetlicy kolejne spotkanie z przyrodą. Tym razem gościliśmy dwutygodniowe jagniątko wraz ze swoją opiekunką p. Martą. Dzięki tej wizycie dzieci poznały życie i zwyczaje owiec.

Z okazji przyjścia Wiosny w naszej świetlicy pojawiły się koty ! Koty zawładnęły serca ich właścicieli.

Z okazji Dnia cukiernika w naszej świetlicy zapachniało wanilią.

Dzieci z klasy 3 a i 2 b miały okazję samodzielnie upiec smaczne gofry.

Poznały sekret pieczenia aby w konsekwencji  spróbować pysznych, puszystych i smakowitych gofrów.

20 marca odbyła się w świetlicy żywa lekcja przyrody z udziałem dwóch kur czubatek padewskich i kogucika karzełka polskiego- Kazimierza. Zajęcia miały charakter edukacyjny i z pewnością poszerzyły wiedzę uczniów na temat zwierząt domowych w sposób łatwy i przyjemny. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek z życia ptaków.

8 marca w naszej świetlicy obchodziliśmy Dzień Kobiet.  Wszystkie dziewczynki w tym dniu mogły poczuć się jak prawdziwe kobiety.