Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

 

Sukcesy

Miejsce

Rok

Konkurs

Uczniowie/osiągnięcia

Świdnik 2017 Konkurs plastyczny "Rady na odpady" pt. "Maska"

nagroda - Igor Bakaj

nagroda - Gabriela Kruk

Świdnik

2017

Konkurs Matematyczny Kangur 2017

Wynik bardzo dobry

Klasa 2

Mazuryk Martyna kl. 3 M, Szyszło Michał kl. 2 b,

Chylińska Natlia kl. 3 M.

wyróżnienia:
Julia Skowrońska IIb
Wiktoria Dąbska IIb
Piotr Zadrożniak IIb
Michał Wlizło IIb
Oskar Gołaszewski IIb
Jakub Bereza IIb

Klasa 3

Bolibok Wojciech kl. 3 a

Klasa 5

Nużka Stanisław kl. 5a,

Hostman Igor kl. 5d.

Klasa 6

Szczerba Paweł kl. 6a.

Lublin

2017

Konkurs plastyczny "Świat moich marzeń"

Kategoria Klasy 4-6

Łucja Jankowska kl. 4 e – II miejsce,

Oliwia Gontarz kl. 5 d – III miejsce,

Kaja Rowińska kl. 4 e –wyróżnienie.

Świdnik

2017

X Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Święta Wielkiej Nocy"

Kategoria Stroiki i ozdoby na stół:

I miejsce Weronika Gołębiowska,

Zuzanna Osek kl. 6c – II miejsce,

Weronika Mazuryk kl. - wyróżnienie

 

Kategoria Pocztówki:

 

wyróżnienie Maria Kramarz

 

Kategoria Prace malarskie:

IV nagroda Aleksandra Świerszcz,

IV nagroda Martyna Mazuryk,

IV nagroda Marta Lorek,

wyróżnienie Gabriela Misiurek,

wyróżnienie Aleksandra Kosacka,

wyróżnienie Weronika Chmiel,

wyróżnienie Zuzanna Wójcik,

 

Palmy wielkanocne:

I nagroda Angelika Janulewicz,

III nagroda Aleksandra Kramek.

Lublin

2017

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

LAUREACI:

Konkurs Ortograficzny:

Paweł Szczerba – kl. 6a,

Marta Lorek – kl. 4d.

 

Konkurs z Języka Polskiego:

Elżbieta Bochniak kl. 6c – I miejsce w województwie,

Karolina Bronisz kl. 6c – II miejsce w województwie,

Iga Łobińska kl. 6b – IV miejsce w województwie.

 

FINALIŚCI:

Konkurs Przyrodniczy:

Elżbieta Bochniak – kl. 6c,

Paweł Szczerba – kl. 6a.

 

Konkurs Historyczny:

Paweł Borowiecki – kl. 6d,

Zuzanna Osek – kl. 6c.

Świdnik

2017

Turniej Powiatowy - XXXVI Mały Konkurs Recytacji

Wyróżnienia:

Gabrysia Misiurek (6 lat) Maksymilian Sawicki kl. IV a

Świdnik

2017

Konkurs plastyczny „Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

Kategoria PRZEDSZKOLA:

Blanka Chęć 0 A - wyróżnienie,

KLASY I-III:

Weronika Chmiel kl. 3 M - I miejsce,

KLASY IV- VI:

Julia Wójcik kl. 6 a – II miejsce, Katarzyna Kostek kl. 6 a– wyróżnienie.

Świdnik

2017

Konkurs plastyczny "Trzej Królowie"

2 kategoria – przedszkolaki w wieku od 5 do 6 lat:

Alicja Koszowska 0 A – II miejsce.

3 kategoria – uczniowie klas I:

Antoni Szykier – II miejsce.

4 kategoria – uczniowie klas II:

Magda Wróbel kl. II a – I miejsce,

Antonina Przychodzka kl. 3 M – III miejsce.

 

Wyróżnienie:

Ola Świerszcz – kl. 3 M,

Filip Tryniecki – kl. 3 M,

Klaudia Szymanek – kl. III d.

 

5 kategoria – uczniowie klas III:

Hanna Bryguła kl. III d – I miejce,

Monika Szentak kl. III d – II miejsce;

 

Wyróżnienie:

Jan Korbus – kl. III a,

Milena Kulikowska – kl. III e,

Rozalia Mikosza – kl. III b.

Świdnik 2017 XVIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEG
O "MAT"

1 m-ce w kraju: Michał Wlizło II b


bardzo dobry wynik:


Michał Szyszło II b
Piotr Zadrożniak II b
Wiktoria Dąbska II b

 

wynik dobry:


Oskar Gołaszewski II b
Jakub Bereza II b

Świdnik

2016

Stypendia naukowe BMŚ za rok 2015/2016

Piotr Maksymiuk – stypendium I stopnia

 

Bartosz Apanasienko i Aleksandra Rejmak – stypendium II stopnia

 

Marta Adamczyk, Paweł Borowiecki, Karolina Bronisz, Szymon Dadej, Filip Hostman, Jakub Jaworski, Amelia Kłosińska, Kaja Kotowska, Maresz Miciuła, Julia Nierojewska, Zuzanna Nóżka, Zuzanna Osek, Rafał Potaczała, Anna Pytka, Karolina Staniecka, Patryk Strzałkowski, Martyna Szponar, Julia Tutka, Natalia Werner - stypendium III

Świdnik

2016

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Rady na Odpady 2016”

Aleksandra i Blanka Chęć 0 A – nagroda,

Martyna Malec 0 A – nagroda.

 

Martynka Mazuryk kl. 3 M – wyróżnienie.

Świdnik

2016

V Konkurs Literacko-Plastyczny „MOJA KSIĄŻKA”

KLASY I-III

PRACE ZESPOŁOWE – Literacko-Plastyczne:

Hanna Bryguła, Julia Koczura kl. II d – II miejsce

 

KLASY II-III

PRACE INDYWIDUALNE – Literacko-Plastyczne:

Natalia Ostrzyżek kl. 2 M – II miejsce

 

PRACE INDYWIDUALNE – Literackie:

Aleksandra Figurska kl. 2 d – II miejsce,

Alicja Adamkiewicz kl. 2 M – III miejsce,

Maksymilian Sawicki kl. 3 a – wyróżnienie

 

PRACE INDYWIDUALNE – Plastyczne:

Małgorzata Kukawska kl. 2A – wyróżnienie

 

KLASY IV-VI

PRACE ZESPOŁOWE:

Oliwia Gontarz, Adrianna Uniłowska kl. 4 d – I miejsce,

Stella Czerwińska, Dagmara Krupińska kl. 4 b – II miejsce

 

PRACE INDYWIDUALNE – Literacko-Plastyczne:

Paweł Bogusz kl. 4 b – wyróżnienie

 

PRACE INDYWIDUALNE – Literackie:

Karolina Bronisz kl. 5 c – II miejsce,

Elżbieta Bochniak kl. 5 c – III miejsce,

Zuzanna Walczak kl. 4 c – wyróżnienie

 

NAGRODY SPECJALNE w kategoriach:

Komiks:

Antonia Przychodzka kl. 3 M

 

Pamiętnik:

III miejsce – Zuzanna Osek kl. 5 c

 

Za opowieść kryminalną:

Iga Łobińska kl. 5 b

 

Za pomysł na okładkę:

Olaf Wojciechowski kl. 5 c

Świdnik

2016

Konkurs Plastyczny „Zgaś ryzyko – ogień w lesie na polu i na łące”

Natalia Ostrzyżek kl. 2 M – I miejsce,

Antonina Przychodzka kl. 3 M – wyróżnienie,

Jakub Zieliński kl. 2 e – wyróżnienie,

Amelia Szubartowska kl. 4 d – wyróżnienie,

Jakub Pyda kl. 4 d – wyróżnienie,

Dagmara Krupińska kl. 4 b – wyróżnienie.

Świdnik

2016

Konkurs Plastyczny „W trosce o bezpieczeństwo”

Natalia Przybysz kl. III a - laureatka

Świdnik

2016

Konkurs Plastyczny „Moja Ojczyzna”

Kategoria KROPIELNICE:

Oliwia Gontarz kl. IV d - I miejsce,

Weronika Dudek kl. IV c - II miejsce.

 

Kategoria PRACE PLASTYCZNE:

Dominika Kulikowska kl. IV c - II miejsce,

Elżbieta Bochniak kl. V c – wyróżnienie.

Świdnik

2016

XV Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwny świat owadów”

Kategoria KLASY I-III:

Martyna Jurkiewicz kl. 3 M – nagroda,

Iga Halej kl. III b – wyróżnienie,

Wojciech Bolibok kl. III a – wyróżnienie.

Zuzanna Wójcik kl. 3 M – nagroda specjalna.

 

Kategoria KLASY IV-VI:

Izabela Pytka V a – wyróżnienie.

 

Lublin

2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I TEMATYCZNE ORGANIZOWANE PRZEZ LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Anna Profeta kl. VI b – laureat Konkursu z Języka Polskiego,

Piotr Maksymiuk kl. VI d – laureat Konkursu z Matematyki,

Karol Zawadzki kl. VI e – laureat Konkursu z Języka Angielskiego,

Aleksandra Rejmak kl. VI b – laureat Konkursu Ortograficznego,

Bartosz Apanasienko kl. VI b – laureat Konkursu Ortograficznego.

Świdnik

2016

Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich „KALKULATOREK 2016 ”

Marta Lorek III c, Franciszek Tatarczak III b, Ignacy Guz III c

Świdnik

2016

Konkurs plastyczny ,,1050 ROCZNICA CHRZTU POLSKI”

Kategoria PRACE MALARSKIE

 

kategoria 8-9 lat

Nikola Oskroba kl. IV a –I nagroda,

Małgorzata Kukawsk kl. II a – III nagroda

 

Kategoria 10-12 lat

Paulina Olender kl. IV b – II nagroda,

Wiktoria Rumczyk kl. IV b – III nagroda

Marcin Górski kl. IV b – wyróżnienie

 

Kategoria PRACE PRZESTRZENNE

 

Mateusz Rybaczek kl. III b – wyróżnienie,

Tomasz Jatczak kl. III b – wyróżnienie

2016

Świdnik

Szkolny konkurs plastyczny „Na najpiękniejszą kropielnicę”

WYRÓŻNIENIA – KLASY 1-3:

Zuzanna Pocześniak – 2b,

Oliwier Dołęga – 1a,

Martyna Szachkuljan – 2b,

Maria Łuka – 2e,

Marika Leziak – 1b,

Magda Zając – 2M,

Angelika Janulewicz – 2e,

Mateusz Rybaczek – 3b,

Wiktoria Michalak – 1M,

Rafał Janulewicz – 3c.

 

WYRÓŻNIENIA – KLASY 4-6:

Wiktoria Majewska – 5a,

Karolina Michna – 4d,

Weronika Dudek – 4c,

Filip Barański – 5b,

Oliwia Gontarz – 4d,

Katarzyna Kostek – 5a,

Martyna Korcz – 6c,

Dominik i Adrian Piotrowscy – 5d,

Łucja Pawłowska – 6b.

2016

Lublin

Konkurs plastyczny „Cud Narodzin”

Natalka Ostrzyżek kl. II M – I miejsce ,

Jagoda Smus kl. I M – II miejsce,

Martynka Szadura kl. II e – III miejsce,

Zuzanna Apanasienko kl. IIc – wyróżnienie.

2016

Świdnik

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny im. dr Sławomira Myka „O Złote Pióro Burmistrza Świdnika”

Bartosz Apanasienko kl. VI b - laureat

2016

Świdnik

XXXV Mały Konkurs Recytatorski

Maja Kowalczyk kl. VI e – nominacja do etapu wojewódzkiego

2016

Świdnik

IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Święta Wielkiej Nocy”

NAGRODY

kategoria STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ:

Zofia Gancarz kl. III e – I nagroda,

Alicja Stachura kl. III e – IV nagroda.

kategoria PALMY WIELKANOCNE:

Aleksandra Szymuś kl. III e – I nagroda,

Izabela Pytka kl. V a – II nagroda.

kategoria PRACE MALARSKIE:

Zuzanna Walczak kl. V c – II nagroda,

Martyna Jurkiewicz kl. 3 M – I nagroda,

Martyna Mazuryk kl. 3 M – II nagroda,

Weronika Chmiel kl. 3 M – IV nagroda,

Paulina Woźniak kl. 3M – V nagroda.

 

WYRÓŻNIENIA

kategoria POCZTÓWKI:

Aleksandra Piętosa kl. III a,

Klaudia Szymanek kl. III d,

kategoria STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ:

Jakub Bobiński kl. VI c

kategoria PRACE MALARSKIE:

Nina Czepielewska kl. II b,

Maja Arasymowicz kl. II d.

2016

Świdnik

Gminny Konkurs Plastyczny „Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych”

Wiktoria Majewska kl. Va – I miejsce,

Elżbieta Bochniak kl. Vc – wyróżnienie,

Antonia Przychodzka kl. 3M – II miejsce.

2016

Lublin

Konkurs plastyczny „Świąteczna gwiazdka”

Igor Rymarz kl. 2a – wyróżnienie

2016

Świdnik

Ogólnopolski konkurs „Alfik Matematyczny”

BARDZO DOBRY WYNIK otrzymali uczniowie:

Krzysztof Maszewski – kl. II,

Ignacy Guz – kl. III c,

Marcin Górski – kl. IV b,

Amelia Szubartowska – kl. IV d,

Paweł Szczerba – kl. V,

Piotr Maksymiuk – kl. VI,

Bartosz Apanasienko – kl. VI

Klasy II

2 m-ce w kraju: Michał Szyszło – kl. II b

nagroda rzeczowa wysokości 300zł: Oskar Gołaszewski – kl. II b

BARDZO DOBRY WYNIK otrzymali uczniowie:

Wiktoria Dąbska – kl. II b
Jakub Bereza – kl. II b
Michał Wlizło – kl. II b

wynik dobry:

Piotr Zadrożniak – kl. II b
Julia Skowrońska – kl. II b
Bartłomiej Mika – kl. II b

Klasy III


1 miejsce w województwie: Wojtek Nóżka– kl. III a


2016

Świdnik

Konkurs fotograficzny „Zatrzymaj miasto w kadrze”

Miejsce I – Wiktor Rejmak – kl. 2a,

Miejsce II – Szymon Włodarczyk – kl. 2a,

Miejsce III – Szymon Hawrysz – kl. 2a, Wyróżnienie – Małgorzata Kukawska – kl. 2a