Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W niedzielne popołudnie 19.03.2017 r. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty recytatorskie w powiatowym konkursie. Nasi Szkolni Mistrzowie to: Gabrysia Misiurek, Aleksandra Szymuś, Marcin Górski, Maksymilian Sawicki, Wiktoria Kożuch.

2 marca 2017 roku odwiedziliśmy SP 3 w Świdniku. Powód wizyty był niezwykle ważny – obejrzeliśmy akademię szkolną (przepięknie przygotowaną przez nauczycieli i uczniów) z okazji Obchodów narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych i odebraliśmy nagrody iw konkursie plastycznym „ Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Nasze dzieciaki jak zwykle zaprezentowały się doskonale i ta praca została nagrodzona.

6 grudnia 2016r. opublikowane zostały wyniki II etapu konkursów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Z dumą informujemy, że aż siedmioro uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do III etapu czterech konkursów i będzie walczyć o tytuł laureata.

Dzisiaj na uroczystej Gali Orszaku Trzech Króli uczniowie z naszej szkoły odebrali liczne nagrody i podziękowania.

Gratulujemy wszystkim uczniom a szczególnie tym najmłodszym :-)
I życzymy aby w kolejnych konkursach odnosili również same sukcesy!!!

Burmistrz Waldemar Jakson uhonorował dziś najzdolniejszych uczniów z naszej gminy. 179 osób otrzymało stypendia naukowe I, II lub III stopnia. Uroczystość odbyła się 17 listopada w Centrum Kultury.
– Mamy wielu wspaniałych uczniów, którzy osiągają bardzo dobre wyniki. Chcieliśmy docenić jak najwięcej z nich. Są zdolni, ambitni, stanowią przyszłość naszego miasta i całego kraju. Dziękuję wszystkim nagrodzonym za wytrwałość i zaangażowanie we własny rozwój, który - jestem pewien – w przyszłości zaowocuje wymarzoną pracą i satysfakcją z jej wykonywania. Słowa uznania należą się też dyrekcji szkół, nauczycielom i rodzicom – mówił Waldemar Jakson, który stypendia wręczał z Januszem Królikiem, przewodniczącym Rady Miasta.