Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Uczniowie klasy 5A: Igor Bakaj oraz Gabriela Kruk zdobyli nagrody w konkursie plastycznym "Rady na odpady”.
W tym roku konkurs przebiegł pod hasłem "Maska”. Adresowany był do uczniów świdnickich szkół podstawowych i ostatnich klas gimnazjalnych.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy osiągnięcia uczniów naszej szkoły uzyskane w Konkursie Matematycznym Kangur 2017, który miał miejsce w naszej szkole 16 marca 2017 roku.

Dnia 3 kwietnia odbyło się rozstrzygniecie X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Święta Wielkiej Nocy - tradycja i współczesność” organizowanego przez MOK w Świdniku.

W piątek 28 kwietnia 2017 r. o godz. 8.50 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom konkursu „Świat moich marzeń”. Na konkurs wpłynęło 196 prac z 17 szkół Lublina, Świdnika, Konopnicy i Zemborzyc. Z dumą informujemy, że aż troje uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody.

„Szczyty są po to, aby je zdobywać”

21 marca 2017 roku przedstawiono wyniki konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Lublinie.
Z dumą informujemy, że tytuł laureata uzyskało pięcioro uczniów naszej szkoły:

Elżbieta Bochniak (klasa 6 c) – konkurs z języka polskiego – I miejsce w województwie, uczennica p. Moniki Lorek
Karolina Bronisz (klasa 6 c) – konkurs z języka polskiego – II miejsce w województwie, uczennica p. Moniki Lorek
Iga Łobińska (klasa 6 c) – konkurs z języka polskiego – IV miejsce w województwie, uczennica p. Agnieszki Wilczopolskiej
Marta Lorek (klasa 4 d) – konkurs ortograficzny - uczennica p. Agnieszki Wilczopolskiej
Paweł Szczerba (klasa 6 a) – konkurs ortograficzny – uczeń p. Elżbiety Walentowicz