Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 30.10.2017 roku w Dziennym Centrum Aktywności w Świdniku, ul. Kościuszki 8, przeprowadzono ocenę prac zgłoszonych do Konkursu Plastycznego pt:”Moje wymarzone miejsce na Ziemi” adresowanego do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych miasta Świdnika.

Komisja nagrodziła i wyróżniła również prace naszych uczniów.

W kategorii dzieci 11-13 lat docenieni zostali:
III nagroda - Iga Halej

Wyróżnienia:

Jakub Myszkowski
Dominika Drabik

 

18 października 2017 roku w Lublinie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie Pani Teresy Misiuk, Lubelskiego Kuratora Oświaty, w uroczystości uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, środowisk kościelnych, służb mundurowych, państwowych służb zespolonych i niezespolonych, środowisk akademickich i związków zawodowych, przedstawicieli świata kultury, organizacji pracodawców i związków zawodowych, a przede wszystkim - wyróżnieni odznaczeniami i nagrodami nauczyciele oraz pracownicy oświaty.
Z dumą informujemy, że w zaszczytnym gronie nauczycieli wyróżnionych najwyższą nagrodą Ministra Edukacji Narodowej znalazła się pani Monika Lorek, nauczyciel języka polskiego w naszej Szkole.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy osiągnięcia uczniów naszej szkoły uzyskane w Konkursie Matematycznym Kangur 2017, który miał miejsce w naszej szkole 16 marca 2017 roku.

Uczniowie klasy 5A: Igor Bakaj oraz Gabriela Kruk zdobyli nagrody w konkursie plastycznym "Rady na odpady”.
W tym roku konkurs przebiegł pod hasłem "Maska”. Adresowany był do uczniów świdnickich szkół podstawowych i ostatnich klas gimnazjalnych.

W piątek 28 kwietnia 2017 r. o godz. 8.50 w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom konkursu „Świat moich marzeń”. Na konkurs wpłynęło 196 prac z 17 szkół Lublina, Świdnika, Konopnicy i Zemborzyc. Z dumą informujemy, że aż troje uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody.