Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 5.06.2018 r. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie dwie nasz uczennice godnie reprezentowały naszą szkołę. W konkursie uczestniczyło 48 recytatorów województwa lubelskiego. Gabrysia Misiurek (klasa I b) i Julia Michalak (kl. III b) po eliminacjach powiatowych zaprezentowały swoje talenty. Wśród 7 zwycięzców …Gabriela  Misiurek otrzymała II Nagrodę (ex aequo). Gratulujemy! Spotkanie ze sztuką recytacji to uczta słowa dla uczestników i słuchaczy. [EN]

 

8 czerwca 2018r. w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie odbyła się XXI edycja Konkursu Matematycznego „Trójkąt”, pod honorowym patronatem Pani Ewy Dumkiewicz-Sprawki, Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta Lublin. W konkursie wzięło udział 48 uczniów klas trzecich, reprezentujących szkoły z Lublina, Niemiec i Świdnika. Tryumfowali uczniowie naszej szkoły.  

I miejsce zdobył uczeń klasy III - Michał Wlizło.

Zaszczytne II miejsce przypadło Martynie Mazuryk (kl.3M) oraz Wiktorii Dąbskiej (kl. IIIb).

Więcej informacji oraz galerię zdjęć można obejrzeć na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 12 w Lublinie http://www.sp14.lublin.pl/miciuk/trojkat/edycja21/laureaci.htm

Nasi najmłodsi uczniowe od roku 2017 odnoszą spektakularne sukcesy matematyczne i humanistyczne na szczeblu ogólnopolskim.

 

W konkursie Alfik Matematyczny 2017 laureatami zostali uczniowie klasy 3b:

WIKTORIA DĄBSKA
JAKUB BEREZA
MICHAŁ SZYSZŁO.

W kwietniu i maju 2018r. nasi uczniowie wzięli udział w dwóch powiatowych konkursach „Mistrz Ortografii 2018” oraz „Przyjaciel przyrody”
Z radością informujemy, że nasi trzecioklasiści odnieśli ogromne sukcesy!
„Mistrz Ortografii 2018”
I miejsce : Jakub Bereza kl. III b
II miejsce: Jagoda Smus kl. 2M
„Przyjaciel przyrody”
I miejsce: Jakub Bereza kl. III b

W dniu 15 maja 2018r. w naszej szkole odbył się finał XIII Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas trzecich z edukacji wczesnoszkolnej „KALKULATOREK 2018”.

Miło nam poinformować, iż tytuł laureata otrzymali:

Jakub Bereza - SP 7 i Adam Krasowski - SP 3,