Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

29 września w świetlicy klas I i II uczciliśmy Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta panie przygotowały dla chłopców szereg rozmaitych konkursów i zabaw, a dziewczynki dopingowały kolegów oklaskami. Nasi chłopcy musieli wykazać się sprytem w konkurencji „Krzesełka”, precyzją w dmuchaniu piłeczką pingpongową do bramki , wytrzymałością i sprawnością w odbijaniu piłeczką. Dzieci bawiąc się pokonywały slalom z piłką oraz uczestniczyły w zabawach integracyjnych „Plecenie warkoczy". Młodzi mężczyźni walczyli również o tytuł „Gentelmena świetlicy”. Aby szczycić się owym tytułem trzeba było odpowiedzieć na trudne pytania z różnych dziedzin wiedzy oraz wykazać się znajomością zasad sawuar-wiwru.

Zwycięzcą okazał się Franio Kozieł z klasy 2M, któremu wręczono medal z napisem „Chłopak na medal”. Największą nagrodą była świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera, która stworzyli sami uczniowie.