Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Miejski Ośrodek Kultury po raz trzynasty zorganizował miejski konkurs plastyczny, pt. „Stroiki i Pocztówki Świąteczne”.

Po przeglądzie 304 prac plastycznych, jury przyznało nagrody w pięciu grupach wiekowych i dwóch kategoriach tematycznych (kategoria stroiki świąteczne i kartki świąteczne).
Konkurs plastyczny cieszył się dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięły udział liczne placówki szkolne i kulturalne z terenu miasta Świdnika. Urszula Smolak zajęła III miejsce w kategorii stroiki świąteczne. W tej samej kategorii wyróżnienie otrzymała Karolina Choina. Obie uczennice przygotowała p. Elżbieta Kosacka-Chlebuś. W kategorii kartki świąteczne wyróżnienia jury przyznało: Mateuszowi Dudzikowi, Alicji Maszewskiej i Filipowi Pokropowi. Wyróżnione dzieci przygotowane zostały pod kierunkiem p. Elżbiety Kosackiej-Chlebuś i p. Teresy Ślęp. Sukces odniosły również uczennice, które przygotowała p. Anna Andrejas, w kategorii kartki świąteczne I nagrodę otrzymała Milena Cios, II nagrodę Zuzanna Sokołowska.

Sukcesy odnieśli również uczeniowie klas 4-7, których przygotowała p. Małgorzata Łągiewka. W ktegorii stroiki świąteczne Mateusz Rybaczek (kl.6) i Aleksandra Piotrowicz (kl.7) zajęli II , a Lena Mazur (kl.4) IV miejsce. W kategorii kartki świąteczne wyróżnienia jury przyznało: Antoninie Kirol (kl.4) i Alicji Stachurze (kl.5).


Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.