Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

        Ho ho ho!!!!!!   Tak powitał Mikołaj uczniów w naszej świetlicy.

  Tak jak wszędzie, tak i w naszej szkole, obchodziliśmy przemiły dzień a mianowicie Mikołajki. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja.

   W taki właśnie sposób cała szkoła świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Święty Mikołaj, zawitał w świetlicowe progi i dla każdego przyniósł przeróżne prezenty: zabawki, gry, klocki.  Zanim jednak, dzieci otrzymały upominki wszyscy  z wielkim zaangażowaniem zaśpiewali piosenkę dla świętego Mikołaja. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor.  Gdy Mikołaj opuścił naszą świetlicę dzieci z radością usiadły by móc cieszyć się prezentami.