Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

               Dnia 26 listopada 2018 odbyła się w świetlicy impreza integracyjna z okazji Dnia Pluszowego misia. Uczestnikami były dzieci uczęszczające do  świetlicy.

Dzieci śpiewały piosenki, („Ja jestem niedźwiadek”, „Jadą, jadą misie”) recytowały wiersze o misiach, a następnie wzięły udział w wesołych zabawach i konkursach, których bohaterami były misie. Wśród konkurencji nie zabrakło rysowania portretów misia z zawiązanymi oczami, jedzenia ulubionego przysmaku Kubusia Puchatka na czas, wycinania sylwety niedźwiadka na czas, układania misiowych puzzli, wyścigów rzędów. Na koniec dzieci wybierały wśród wielu różnych książek, lektury ze znanymi i ulubionymi przez dzieci misiami m.in.”Kubuś Puchatek”, „Chatka Puchatka’, „Misia i królik”, ”Miś Uszatek”, „Pamiętnik Czarnego Noska”. To misie, które znają i kochają wszystkie dzieci.

Dzień Pluszowego Misia upłynął w atmosferze wspólnej, radosnej zabawy.