Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

30 listopada w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci ze świetlicy szkolnej. 

Na początku świetliczki zapoznały się z gawędą na temat tradycji andrzejkowych, a później mogły dowiedzieć się, jaka czeka ich przyszłość, m.in. jaki zawód będą wykonywać, gdzie udadzą się w podróż, czy też czego powinny się wystrzegać. Uczestnicy  imprezy wróżyli sobie imię przyszłej żony/męża przebijając szpilką papierowe serce, nie zabrakło też wróżby ustawiania bucików. Największą atrakcją cieszyła się wróżba z niewidzialnym długopisem, dzięk któremu dzieci mogły odczytać ukrytą przepowiednią dotyczącą przyszłości.  Nie zabrakło chętnych do tańca i do wspólnego śpiewania znanych utworów. Imprezę zakończył słodki poczęstunek.   Zabawa dostarczyła dzieciom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.