Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 30.10.2018 r. w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej odbyła się 17. edycja konkursu recytatorskiego (etap gminny). Przesłuchano 30 recytatorów z klas 1-8.

Dwie nasze reprezentantki, utalentowane uczennice klasy 2 b recytowały wiersze Anny Kamieńskiej i Marcina Rusinka. Ich talent został doceniony przez Jury i obie dziewczynki otrzymały dwa miejsca, które nominują je do etapu powiatowego. I miejsce – Alicja Koszowska, II miejsce – Gabriela Misiurek.

GRATULACJE! Doceniamy pracę i rozwijanie talentu recytatorskiego. Kolejne spotkanie recytatorów to uczenie się poprzez obcowanie ze sztuką żywego słowa. Słowem można się bawić, grać, wyrażać emocje. Słowem można się delektować;) Słowo może rozczulać, uszczęśliwiać i przerażać, może czynić człowieka lepszym albo … [EN]