Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym numerem ,,Siódemki na Piśmie”. W numerze znajdziecie: wywiad z naszym Dyrektorem, twórczość literacką naszych koleżanek i kolegów, aktualności szkolne, wiadomości sportowe, krzyżówki, przydatne aplikacje, komiksy, czy sondę uliczną. Zachęcamy również do współpracy z redakcją. Możecie nadsyłać do nas listy. Najciekawsze opublikujemy na łamach naszej gazetki. Mile widziane są też
dedykacje dla Waszych koleżanek, kolegów, czy ulubionych nauczycieli. Pudełko, do którego możecie wrzucać listy i dedykacje znajdziecie w szkolnej bibliotece. W każdym numerze przewidziany jest też konkurs z nagrodami, zwycięzca zostanie wylosowany. Odpowiedzi prosimy dostarczyć do biblioteki. Miłej lektury!

Redaktor naczelny
Kacper Leziak

 Numer 1