Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Nauczycielka naszej szkoły w edukacji wczesnoszkolnej - pani Ewa Kozioł - uzyskała nominację do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w województwie lubelskim w wielkim plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców. Pani Ewa obecnie jest wychowawcą klasy 1c. W swojej pracy kieruje się dobrem każdego ucznia, zawsze znajduje czas dla rodziców. Na lekcjach stosuje ocenianie kształtujące, które pomaga uczniom w nauce oraz wiele metod aktywizujących, przez co nauka dla najmłodszych jest ogromną przyjemnością. Pani Ewa jest osobą pełną ciepła, uśmiechu i zaangażowania w swoją pracę. Ukryte przez skromność talenty pani Ewy można podziwiać w różnorodnych pracach plastycznych i zajęciach tanecznych, które prowadzi dla uczniów.

 

Żeby zagłosować na panią Ewę, prosimy wysłać SMS: LNM.286 na numer 72355 - Koszt 2,46 zł z VAT

lub klikiem na stronie: https://kurierlubelski.pl/p/kandydat/ewa-koziol,283649.

Naszej koleżance gratulujemy!