Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

21. września na terenach zielonych przy Urzędzie miasta Świdnik odbył się niezwykły piknik rowerowy. Piknik zorganizowany został w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Uczestnicy musieli zmierzyć się z testem wiedzy o ruchu drogowym, „żółwią jazdą” i torem przeszkód składającym się m.in. z slalomu i ruchomej kładki. W kategorii wiekowej klas 7 i 8 bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Naszej Szkoły, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca, deklasując swoich rywali. Ponadto wystartowaliśmy również w kategorii klas 4-6, zajmując odpowiedni 4 i 5 miejsce.

 

Gratulujemy i do zobaczenia na trasie rowerowej !

Karol Kopeć, Szymon Pyda, Angelika Ząbek, Eliza ZdunI miejsce
Jakub Bobiński, Paweł Borowiecki, Radosław Dyzma, Martyna SobońII miejsce

Julia Bielak, Gabriela Słomińska, Amelia Chęć, Natalia PrzybyszIV miejsce
Klaudia Litkowiec, Maksymilian Sawicki, Bogusz Skuza, Joanna TrześniakV miejsce