Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia ??? miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” za rok szkolny 2017/2018.

 1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna dziewcząt/;

I miejsce – zawody powiatowe

IV miejsce – zawody rejonowe

 2  

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE /drużyna chłopców/;

I miejsce – zawody powiatowe

IV miejsce – zawody rejonowe

 3  

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE/ drużyna dziewcząt/;

II miejsce – zawody rejonowe ( sesja jesienna )

XI miejsce – zawody wojewódzkie

V miejsce – zawody wojewódzkie ( sesja wiosenna ) klasa 6 i 5

 4  

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE/ drużyna chłopców/;

II miejsce – zawody rejonowe ( sesja jesienna )

II miejsce – zawody rejonowe ( sesja wiosenna ) klasa 6 i 5

I miejsce – zawody rejonowe ( sesja wiosenna ) klasa 4 i młodsi

VII miejsce – zawody wojewódzkie ( sesja wiosenna ) klasa 4 i młodsi

VII miejsce – zawody wojewódzkie ( sesja wiosenna ) klasa 6 i 5

 5  

PŁYWANIE; /sztafety 6 x 25 metrów stylem dowolnym /

I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców/

I miejsce – zawody rejonowe / drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody rejonowe / drużyna chłopców /

II miejsce – zawody wojewódzkie/ drużyna dziewcząt

 6

BADMINTON DRUŻYNOWY;
I miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /
III miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców/
V miejsce – półfinał wojewódzki /drużyny dziewcząt/

 7

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE;

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych.

 8

SZACHY DRUŻYNOWE

I miejsce – zawody powiatowe
VII miejsce – mistrzostwa województwa

 9

XV ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI;

Czołowe lokaty uczniów i uczennic

10

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO;

IV miejsce – zawody powiatowe/ drużyna dziewcząt

III miejsce – zawody powiatowe/ drużyna chłopców
11

MINI PIŁKA KOSZYKOWA;

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

III miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/

12

MINI PIŁKA RĘCZNA;

I miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt/

V miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/

13

MINI PIŁKA SIATKOWA;

I miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „4” dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „4” chłopców

II miejsce – zawody wojewódzkie drużyna „4” dziewcząt

I miejsce – zawody wojewódzkie drużyna „4” chłopców

14

MINI PIŁKA NOZNA;

            II miejsce – zawody powiatowe / drużyna dziewcząt /

II miejsce – zawody powiatowe / drużyna chłopców/

15

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY;

I miejsce – zawody powiatowe/drużyna dziewcząt/

I miejsce – zawody powiatowe/drużyna chłopców/

I miejsce – zawody rejonowe /drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody rejonowe /drużyna chłopców/

VII miejsce – zawody wojewódzkie/ drużyna dziewcząt/

16

III Edycja MIĘDZYSZKOLNEJ LIGI SZACHOWEJ;

Pierwsze miejsce I zespół skład drużyny: Karolina Potaczała,

Paweł Borowiecki, Sebastian Lorens i Krzysztof Maszewski.

Drugie miejsce II zespół: Klaudia Smyk, Bartosz Winiarczyk,

Bartosz Najda i Adam Zborowski.

17

WOJEWÓDZKI TURNIEJ o PUCHAR LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY w SZACHACH

II miejsce dziewczęta w składzie: Alicja Opalińska, Maria Kramarz, Oliwia Kasperek, Karolina Potaczała i Klaudia Smyk.

VII miejsce chłopcy: Bartosz Winiarczyk , Krzysztof Maszewski ,Bartosz Najda, Dominik Garbacz , Szymon Podolak , Antoni Słomka ,Adam Zborowski  

Indywidualnie: Paweł Borowiecki VI miejsce w kategorii klas 7.
18

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ FINAŁOWY PROJEKTU

                                                „EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZKOLE

                 16 miejsce reprezentacja klas pierwszych (na 105 szkół)

        Indywidualnie: Franciszek Nużka III miejsce (na ponad 200 zawodników).

19

XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI CHŁOPCÓW KATEGORIA „4”

„KINDER + SPORT” –  I miejsce eliminacje rejonowe

                                    I miejsce finał Wojewódzki

Udział w finale ogólnopolskim Zabrze 2018 – XIV miejsce .

20

XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI DZIEWCZĄT KATEGORIA „4”

„KINDER + SPORT” – I miejsce eliminacje rejonowe

                                  I miejsce finał Wojewódzki

Udział w finale ogólnopolskim Zabrze 2018 – IX miejsce.

Wyżej wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia   

???  miejsca (wyniki będą znane w październiku)

w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół

w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe)

za rok szkolny 2017/2018.

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU

PRACUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

1. Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2. Edyta Baranowska
3. Anna Kowalska
4. Renata Łapa
5. Anna Zarańska
6. Waldemar Wasil
7. Dariusz Kuźma
8. Ireneusz Keller
9. Arkadiusz Pszeniczka
10.Sawicki Dariusz