Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Już po raz trzeci rozegrano Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku w „Szachopiłce”. Rywalizację obejmującą grę w piłkę nożną i rozgrywanie partii szachów wygrała reprezentacja klasy 5a pod nazwą TEAM 5A w składzie: Maria Kramarz, Alicja Opalińska, Dominik Garbacz, Michał Sowa, Igor Bakaj, Maciej Czyż. Drugie miejsce przypadło drużynie FC KOSA, w której występowali; Karolina Potaczała, Aleksandra Piętosa, Krzysztof Maszewski, Szymon Podolak, Bartosz Najda i Szymon Hawrysz. Na miejscu trzecim sklasyfikowani zostali ACE PAJACE; Kacper Łopąg, Sebastian Królik, Ksawery

Kisiel, Kacper Stefaniuk, Krystian Kulasza i Adam Zborowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zwycięska drużyna słodkie upominki. Nagrodę specjalną piłkę TELSTAR wylosował Sebastian Królik. W przyszłym roku szkolnym planowane jest zaproszenie do szachowo-piłkarskiej rywalizacji innych świdnickich szkół. Mecze piłki nożnej sędziował Dariusz Sawicki, a pomysłodawcą i głównym organizatorem turnieju jest Ireneusz Keller.