Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W poniedziałek 18 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu odbyło się podsumowanie XXIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Clickonmaniac” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamościa. Do konkursu przystąpiło prawie 2200 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego województwa. Po trzech etapach zmagań komisja konkursowa wyłoniła 117 uczniów, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów i otrzymali tytuły laureatów w swoich kategoriach wiekowych. Wśród najlepszych znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

W kategorii MOVERS- Natalia Przybysz z klasy 5a oraz Michał Sowa z klasy 5a (opiekun p. Monika Choroszyńska)

W kategorii FLYERS – Dagmara Krupińska z klasy 6b (opiekun p. Monika Choroszyńska)

W kategorii CLICK1- Iga Łobińska z klasy 7D dwujęzycznej (opiekun p. Hubert Wiktorowicz)

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.