Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W grudniu, uczniowie klasy 5a: Maria Soboń, Aleksandra Wójtowicz, Michał Sowa Maksymilian Sawicki oraz Filip Zan pod opieką nauczycieli - p. Moniki Choroszyńskiej, oraz p. Edyty Baranowskiej zorganizowali zbiórkę zabawek i słodyczy wśród uczniów klas 0 - VII naszej szkoły.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności uczniowskiej, udało się zebrać ogromną ilość darów, które 22 grudnia 2017 roku zostały przekazane p. Dyrektor Państwowego Domu Dziecka nr 2 im. Ewy Szelburg- Zarembiny w Lublinie.
W dowiezieniu darów na miejsce pomogli nauczyciele wychowania fizycznego p. Arkadiusz Pszeniczka i p. Dariusz Sawicki oraz przedstawiciel rodziców p. Artur Soboń.


Po raz kolejny, społeczność świdnickiej “Siódemki” udowodniła, że ma ogromne i otwarte serca.