Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Dzień Pluszowego Misia - wspólna inicjatywa świetlicy i biblioteki.


Ci, którzy myślą, że współpraca biblioteki ze świetlicą nie układa się najlepiej, będą mile zaskoczeni. Po Dyskusyjnym Klubie Książki dla Dzieci, obchodach Święta Niepodległości przyszła kolej na wspólne świętowanie Dnia Pluszowego Misia. Dzieci ze świetlicy 3M i 3A wysłuchały w bibliotece historii powstania pierwszych misiowych przytulanek i książkowych przygód misia koali. Następnie wzięły udział w wesołych zabawach, którym bacznie przyglądały się małe i duże misie, przyniesione przez uczniów. Wśród konkurencji nie zabrakło rysowania portretów misia z zawiązanymi oczami, jedzenia ulubionego przysmaku Kubusia Puchatka na czas, układania misiowych puzzli, nurkowania w czarnej „skrzyni” , pełnej niespodzianek i śpiewania piosenek. Na koniec dzieci poznały jedną z wielu przygód Misia Uszatka. Już wkrótce grudniowe spotkania świetlicowo-biblioteczne. Zapraszamy