Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

W dniu 16.11.2017 r. odbył się drugi powiatowy etap konkursu recytatorskiego.

W Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Świdniku podczas „Powiatowego konkursu recytatorskiego poezji Anny Kamieńskiej”, naszą szkołę z sukcesem reprezentowały dwie utalentowane uczennice z klasy I b. Obie recytowały wiersze Anny Kamieńskiej oraz Danuty Wawiłow. Pierwsze miejsce otrzymała Gabrysia Misiurek, drugie miejsce – Alicja Koszowska.

Próby i ćwiczenia, dodatkowa praca uczą: podejmowania nowych wyzwań, dążenia do celu, radzenia sobie ze stresem (trema), rozwoju zainteresowań i uzdolnień. Dziewczynki otrzymały gratulacje nie tylko od dorosłych ale również od starszych kolegów. Bezcenne;)

I my również składamy wielkie gratulacje! Szczególne podziękowania przekazujemy także Pani Justynie Misiurek za wsparcie organizacyjne i opiekę podczas konkursów październikowego i listopadowego.  [EN]