Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Kolejny duży sukces uczniów naszej szkoły na zawodach powiatowych. Tym razem w Mistrzostwach Powiatu Świdnik Szkół Podstawowych w Szachach Drużynowych, które odbyły się w dniu 16.11.2017 r. w SP 7 Świdnik nasza drużyna w składzie: Krzysztof Maszewski, Sebastian Lorens, Bartosz Winiarczyk, Karolina Potaczała nie miała sobie równych przy szachownicach.

W zawodach wystartowało 3 reprezentacje szkół: SP 7 Świdnik , SP 3 Świdnik , SP 5 Świdnik, (+ 2 reprezentacje SP 7 po za konkursem). Ustalono system rozgrywek „każdy z każdym”. Po wygraniu wszystkich partii nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali batony, oraz odpowiednio do miejsc medale brązowe, srebrne i złote. Szkoły nagrodzono dyplomami. Powiat Świdnik w zawodach wojewódzkich reprezentować będzie SP 7 Świdnik. Zawody wojewódzkie odbędą się w dniu 06.12.2017 w Zamościu. Organizatorem zawodów był: MIEJSKO – POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W ŚWIDNIKU, a sędzią głównym: Zdzisław Marciniak.

Szachiści z „7” uczestniczący w zawodach.

KAROLINA POTACZAŁA, KLAUDIA SMYK, MARIA KRAMARZ, ALICJA OPALIŃSKA, KRZYSZTOF MASZEWSKI, SEBASTIAN LORENS, BARTOSZ WINIARCZYK, MICHAŁ SOWA, ANTONI SŁOMKA, WOJCIECH NÓŻKA, DOMINIK GARBACZ, BARTOSZ NAJDA, SZYMON PODOLAK, FILIP ZAN.