Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

 
L.p. Nazwa zajęć dodatkowych
Sala Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia/

klasy

Godziny             
 1.  JĘZYK POLSKI  108  Agnieszka Wilczopolska
wt. 7b i 7c - wyrównanie wiedzy
pt. 6d i 8b - wyrównanie wiedzy


13.30 - 14.20
13.30 - 14.20

 113  Monika Lorek pn. klasy 7, 8
wt. klasy 5, 6
7.05. - 7.50
7.05. - 7.50
 109  Mariola Kardas wt. klasa 8a - zaj. przyg. do egz.  8.00 - 8-45
 101  Karolina Suszek śr. zaj. rozwijające
pt. wyrównanie wiedzy
13.45
13.45
   Grażyna Kwiecińska wt. 6b - wyrównanie wiedzy 13.45 - 14.30
111
biblioteka
 Elżbieta Walentowicz

śr. 6c - wyrównanie wiedzy
śr. 4e, 5e - wyrównanie wiedzy

13.45 - 14.30
12.45 - 13.30
2.  MATEMATYKA  104  Marzena Kasprzak pn. klasy 7 - zaj. wspierające
wt. klasa 6a - zaj. rozwijające
śr. klasy 8 - zaj. wspierające
pt. klasy 7 - zaj. rozwijające
14.40 - 15.25
13.45 - 14.30
7.10 - 7.55
13.45 - 14.30
 105  Marzena Kasprzak pn. klasa 7a - "Matematyka wysokich lotów" 13.45 - 14.30
 102  Magdalena Zbiciak czw. kl. 5
pt. kl. 5
13.35
13.35
 102  Renata Leśniak wt. klasy 6 - wyrównanie wiedzy 15:35 - 16:20
 105  Artur Szefler śr. klasy 4 - wyrównanie wiedzy
pt. klasa 4b - innowacja szachowo- matematyczna
13.45- 14.30
12.45- 13.30
 3.  JĘZYK ANGIELSKI  202  Monika Choroszyńska pn. klasa 6a - zaj. rozwijające
wt. klasy 6a - wyrównanie wiedzy
13:45 - 14:30
13:45 - 14:30
 201  Agnieszka Wincentowicz śr. klasy 7 - zaj. przyg. do egz. 14.30
   Aneta Żelazna pn. klasa 5e
pt. klasa 8d
13.45 - 14.30
13.30 - 14.30
 biblioteka  Katarzyna Kolanicka czw. klasa 4a - wyrównanie wiedzy 8.00
   Katarzyna Marcinek śr. klasa 5c - wyrównanie wiedzy 12.45 - 13.30
   Hubert Wiktorowicz śr. klasy 8 - zaj. rozwijające 7.15
 4.  CHEMIA  106  Agnieszka Widzińska pn. kl. 5c - wyrównanie wiedzy
pn. kl. 5 - zajęcia rozwijające
czw. kl. 5e - wyrównanie wiedzy
pt. kl. 7-8 - zajęcia rozwijające
pt. kl. 7-8 - wyrównanie wiedzy
12.45 - 13.30
13.45 - 14.30
13.45 - 14.30
13.30 - 14.15
14.20 - 15.00
 5.

 FIZYKA

 107  Monika Śniegocka śr. zajęcia eksperymentalne z elementami
języka angielskiego
czw. - konsultacje j.angielski i fizyka

15.30-16.15

7.00-7.45

KOŁA ZAINTERESOWAŃ
 1. KÓŁKO JĘZYKOWE - hiszpański  4a  Marta Malec-Kilianek pn. klay 7 i 8 14.40
  2. KÓŁKO JĘZYKOWE - angielski  205  Magdalena Brus wt. klasy 6 13.45
  3. KÓŁKO INFORMATYCZNE  203  Zbigniew Jastrzębski wt.
śr.
15.35
15.35
 4.

KÓŁKO SZACHOWE

uczniowie kl. 0 - 7

 108  Ireneusz Keller wt. 13.30 - 15.00
 5.  ZESPÓŁ WOLKALNY  101  Dorota Rudzińska    
 6.  KÓŁKO PLASTYCZNE  114  Małgorzata Łągiewka pn. klasy 4-7 - zaj. rozwijające 15.30 - 16.30
 7.  KÓŁKO PRZYRODNICZE  103  Dorota Jankowska - Derkacz pn. klasy 6 14.40 - 15.25
 8.  KÓŁKO HISTORYCZNE  112  Barbara Matuszewska pn. 14.40 - 15.25
 9.  KOŁO MATEMATYCZNE  105  Artur Szefler wt. klasy 5
wt. klasy 8
pt. klasy 4
13.45 - 14.30
17.00 - 18.30
13.45 - 14.30
 10.  KÓŁKO LITURGICZNE   Sławomir Nowak klasy 4-8  
 11.  gazetka szkolna
"Siódemka na piśmie"
 202

 Karolina Suszek
 Anna Wiśniewska

wt. 14.30
 12. Dyskusyjny Klub Książki
dla Dzieci
biblioteka  Anna Wiśniewska pn. (1-2 razy w miesiącu) 14.00
 13. Odyseja Umysłu  107  Monika Śniegocka czw. kl. 5, 6, 7-8 - zajęcia rozwijające twórcze myślenie 15.30-17.30
ZAJĘCIA DODATKOWE W KLASACH 0 - 3
 1.  zajęcia wspierające  8  Ewa Kozioł śr. klasa 1b 7.15 - 8.00
 2.  zajęcia rozwijające matematyczne  8  Ewa Kozioł pn. klasa 1b 11.35 - 12.20
 3.  zajęcia taneczne  1  Ewa Kozioł pt. klasa 1b 11.45 - 12.30
 4.  zajęcia rozwijające   12  Danuta Wójcik klasa 3M3 7.10 - 7.50
ZAJĘCIA SZACHOWE
 1.

 PROJEKT

"EDUKACJA PRZEZ SZACHY

W SZKOLE"

   Ireneusz Keller    
 3  Ewa Nawrocka  2 b 11.45 - 12.30
   Ireneusz Keller    
   Ireneusz Keller  kl.
oddziałów Montessori