Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia I miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” za rok szkolny 2016/2017.

1 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyny dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe
II miejsce – zawody rejonowe
VIII miejsce – mistrzostwa województwa
2 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna chłopców
I miejsce – zawody powiatowe
I miejsce – zawody rejonowe
VII miejsce – mistrzostwa województwa
3 INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (Adamów)
Udział w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych
Najlepszy wynik indywidualny: Olaf Wojciechowski i Martyna Soboń – XX miejsce
4 PŁYWANIE - sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
III miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt
IV miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców
I miejsce – zawody rejonowe - Ola Kudeń 50 m. stylem grzbietowym
5 BADMINTON DRUŻYNOWY
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
III miejsce - zawody rejonowe - drużyny dziewcząt
IV miejsce - zawody rejonowe - drużyny chłopców
6 TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE
Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.
Udział w zawodach rejonowych.
7 SZACHY DRUŻYNOWE
I miejsce – zawody powiatowe
VI miejsce – mistrzostwa województwa
8 XIII ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI
Czołowe lokaty uczniów i uczennic
9 TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt kl.5-6
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców kl.5-6
IX - X miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt kl.5-6
V - VI miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców kl.5-6
10 MINI PIŁKA KOSZYKOWA
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
IV miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt
II miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców
11 MINI PIŁKA RĘCZNA
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
VI miejsce – chłopców w półfinale wojewódzkim
III miejsce – dziewcząt w półfinale wojewódzkim
12 MINI PIŁKA SIATKOWA
I miejsca – zawody powiatowe drużyna „4” dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców
I miejsca – zawody rejonowe drużyny „4” dziewcząt
I miejsca – zawody rejonowe drużyny „4” chłopców
II miejsce – drużyna „4” dziewcząt zawody wojewódzkie
I miejsce – drużyna „4” chłopców zawody wojewódzkie
13 MINI PIŁKA NOŻNA
V miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
IV miejsce – drużyna chłopców w półfinale wojewódzkim
14 CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
I miejsce – zawody powiatowe - zespół dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe - zespół chłopców
III miejsce – zawody rejonowe - zespół dziewcząt
I miejsce – zawody rejonowe - zespół chłopców
IX miejsce – zawody wojewódzkie - zespół chłopców
15 SZTAFETY LEKKOATLETYCZNE
Czołowe lokaty w zawodach powiatowych sztafet 4 x 100m. i sztafecie szwedzkiej (dziewcząt i chłopców)
Zawody wojewódzkie zostały odwołane
16 DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
IV miejsce – półfinał wojewódzki - drużyna chłopców kl. 5-6
III miejsce – półfinał wojewódzki - drużyna chłopców kl. 4
II miejsce – półfinał wojewódzki - drużyna dziewcząt kl. 5-6
III miejsce – półfinał wojewódzki - drużyna dziewcząt kl. 4
III miejsce – mistrzostwa województwa - drużyna dziewcząt łącznie kl4, 5-6
III miejsce – mistrzostwa województwa - drużyna chłopców łącznie kl4, 5-6
17 UDZIAŁ W DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ w SZACHACH dla Klas I-III:
Karolina Potaczała; wypełnienie normy na III kategorie szachową, Krzysztof Maszewski, Adam Zborowski i Klaudia Smyk; normy na IV kategorię, Bartosz Winiarczyk i Szymon Podolak na kategorię V.
18 XIII miejsce w IV TURNIEJU FINAŁOWYM OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU
”Edukacja przez Szachy w Szkole”. Reprezentacja w składzie: Karolina Potaczała, Klaudia Smyk, Krzysztof Maszewski, Adam Zborowski, Adam Zborowski i Szymon Podolak.
19 III miejsce w WOJEWÓDZKIM TURNIEJU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
w SZACHACH o PUCHAR LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Reprezentacja klas I-III: Potaczała Karolina, Smyk Klaudia, Maszewski Krzysztof, Winiarczyk Bartosz, Najda Bartosz, Zborowski Adam, Podolak Szymon.
20 II miejsce w WOJEWÓDZKIM TURNIEJU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
w SZACHACH o PUCHAR LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY
Reprezentacja klas IV-VI: Alicja Opalińska, Maria Kramarz, Paweł Borowiecki, Sebastian Lorens, Dominik Garbacz, Michał Sowa.
21 XXII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINISIATKÓWKI CHŁOPCÓW „KINDER + SPORT”
– I miejsce eliminacje powiatowe
– I miejsce eliminacje rejonowe
– I miejsce eliminacje wojewódzkie
Udział w finale ogólnopolskim 26 – 29 czerwca 2017 Zabrze
 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:

1. Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2. Renata Łapa
3. Edyta Baranowska
4. Anna Kowalska
5. Anna Zarańska
6. Waldemar Wasil
7. Dariusz Kuźma
8. Arkadiusz Pszeniczka
9. Ireneusz Keller.