Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wszystkie niżej wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia I miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny 2013/2014.

1 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyny dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe
I miejsce – zawody rejonowe
III miejsce – mistrzostwa województwa
2 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna chłopców
I miejsce – zawody powiatowe
I miejsce – zawody rejonowe
VII miejsce – mistrzostwa województwa
3 INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (Adamów)
Klasyfikacja łączna:
dziewczęta – XI miejsce,
chłopcy – IV miejsce w województwie.
Najlepsze miejsca indywidualne:
Karol Wójcik – V miejsce
Dawid Piekarski – VIII miejsce
Daria Nowicka – X miejsce
4 TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE
Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.
Udział w zawodach rejonowych: Tola Sadło, Hubert Chwedoruk, Julia Grodzka,Anna Jaśkiewicz, Zuzanna Ślęp, Filip Olejnik
Awans do zawodów wojewódzkich:
Julia Grodzka 7 – 8 miejsce w województwie
Tola Sadło 13 – 16 miejsce w województwie
Filip Olejnik 17 – 20 miejsce w województwie
5 PŁYWANIE - sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym
III miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
III miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
6 BADMINTON DRUŻYNOWY
I miejsce – zawody powiatowe - drużyny dziewcząt i chłopców
III miejsce - zawody rejonowe - drużyna dziewcząt i chłopców
Daria Nowicka i Antola Sadło, Jakub Pranagal i Konrad Gołębiowski
7 SZACHY DRUŻYNOWE
II miejsce – zawody powiatowe
8 XI ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI
Czołowe lokaty uczniów i uczennic:
I miejsca – Patryk Mazur, Martyna Szponar, Daria Nowicka,
II miejsca – Nikodem Szponar, Michał Witczak,
III miejsca – Natalia Okoń, Ewa Biała, Jan Szydło.
9 TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO
Cztery I miejsca w zawodach powiatowych.
Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych.
III miejsce drużyny dziewcząt klas 6 (Anna Jaśkiewicz i Zuzanna Ślęp).
10 MINI KOSZYKÓWKA
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
11 MINI PIŁKA RĘCZNA
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
12 MINI PIŁKA SIATKOWA
I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4” dziewcząt
I miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” i „4” chłopców
I miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” i „4” dziewcząt
I miejsca – zawody rejonowe drużyna „3” i „4” chłopców
I miejsce – drużyna „3” dziewcząt (mistrzostwo województwa)
II miejsce – drużyna „4” dziewcząt (vice mistrzostwo województwa)
I miejsce – drużyna „4” chłopców ( mistrzostwo województwa)
II miejsce – drużyna „3” chłopców(vice mistrzostwo województwa)
13 MINI PIŁKA NOŻNA
II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt
III miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców
14 CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
I miejsce – zawody powiatowe - zespół dziewcząt
I miejsce – zawody powiatowe - zespół chłopców
I miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt
I miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców
I miejsce – mistrzostwa województwa - zespół dziewcząt
XI miejsce – mistrzostwa województwa - zespół chłopców
15 XIV PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU dla chłopców z rocznika 2002 i 2003
I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich,
Chłopcy rocznik 2004 i mł. I miejsce w finale powiatowym i III miejsce w finale wojewódzkim.
16 SZTAFETY LEKKOATLETYCZNE ZAWODY WOJEWÓDZKIE
Sztafeta szwedzka dziewcząt I miejsce
Sztafeta szwedzka chłopców III miejsce
4 x 100 chłopcy 7 miejsce
4 x 100 dziewczęta 9 miejsce.
17 NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU PRACUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014:
1. Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2. Renata Łapa
3. Anna Łapa
4. Edyta Baranowska
5. Anna Kowalska
6. Waldemar Wasil
7. Dariusz Kuźma
8. Ireneusz Keller