Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wszystkie niżej wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia I miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe)za rok szkolny 2012/2013.

1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyny dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IV miejsce – mistrzostwa województwa

2

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna chłopców

II miejsce – zawody powiatowe

II miejsce – zawody rejonowe

VI miejsce – mistrzostwa województwa

3

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (Adamów)

Klasyfikacja łączna dziewczęta – XVI miejsce,

chłopcy – X miejsce w województwie.

Najlepszy wynik indywidualnie: Dawid Piekarski – II miejsce w województwie

4

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych i awans do zawodów wojewódzkich:

Tola Sadło 17 – 20 miejsce w województwie

Hubert Chwedoruk 9 – 12 miejsce w województwie

5

PŁYWANIE - sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

III miejsce – mistrzostwa województwa - drużyna dziewcząt

IV miejsce – mistrzostwa województwa - drużyna chłopców

II miejsce – indywidualnie Krzysztof Hołub 50 m styl dowolny

6

BADMINTON DRUŻYNOWY

I miejsce – zawody powiatowe - drużyny dziewcząt i chłopców

VII miejsce - zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

V miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

7

SZACHY DRUŻYNOWE

II miejsce – zawody powiatowe

8

X ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca – Filip Hostman, Daria Nowicka,

II miejsca – Martyna Szponar, Michał Witczak, Jan Szydło, Julia Pinkos, Krzysztof Hołub

III miejsca – Klaudia Mączka, Adam Sobieszek

9

TENIS STOŁOWY DRUZYNOWO

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych, awans do zawodów wojewódzkich drużyny chłopców klas 4 i młodszych.

IX miejsce – zawody wojewódzkie (Hubert Chwedoruk i Filip Olejnik)

10

MINI KOSZYKÓWKA

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

V miejsce – zawody wojewódzkie - drużyna dziewcząt

11

MINI PIŁKA RĘCZNA

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

II miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

12

MINI PIŁKA SIATKOWA

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4” dziewcząt

I miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” chłopców

III miejsca – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

III miejsca – zawody rejonowe drużyna „4” dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „3” dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe drużyna „3” chłopców

I miejsce – drużyna „3” dziewcząt (mistrzostwo województwa)

II miejsce – drużyna „3” chłopców (vice mistrzostwo województwa)

13

MINI PIŁKA NOZNA

IV miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

14

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

I miejsce – zawody powiatowe - zespół dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe - zespół chłopców

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

IV miejsce – mistrzostwa województwa - zespół dziewcząt

V miejsce – mistrzostwa województwa - zespół chłopców

15

XIII PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU dla chłopców z rocznika 2003 i młodszych

I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich.

16

XVIII PIŁKARSKI TURNIEJ im. MARKA WIELGUSA dla chłopców rocznika 2002 i młodszych

I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich.

17

SZTAFETY LEKKOATLETYCZNE ZAWODY WOJEWÓDZKIE

III miejsce – 4 x 100 m. chłopców

II miejsce SZTAFETA SZWEDZKA chłopców

I miejsce SZTAFETA SZWEDZKA dziewcząt

18

SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT FINAŁ OGÓLNOPOLSKI „VENA SPORT” FESTIVAL ŁÓDŹ 2013

IV miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI skład sztafety: Adrian Szymanek, Adam Sobieszek, Wojciech Błaziak, Krzysztof Hołub

V miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI skład sztafety: Zuzanna Kalinowska, Martyna Wosiek, Klaudia Mączka, Daria Nowicka

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU PRACUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2012/2013:

1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2.Renata Łapa
3.Edyta Baranowska
4.Anna Kowalska
5.Waldemar Wasil
6.Dariusz Kuźma
7.Ireneusz Keller

.