Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wszystkie niżej wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia VI miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny 2011/2012.

1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyny dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IV miejsce – mistrzostwa województwa

2

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna chłopców

I miejsce – zawody powiatowe

V miejsce – zawody rejonowe

3

TURNIEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA dla chłopców rocznika 2000 - 2001

I miejsce – eliminacje powiatowe

III miejsce – eliminacje rejonowe.

4

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (Adamów)

Klasyfikacja łączna

dziewczęta – V-VI miejsce,

chłopcy – XI miejsce w województwie.

Najlepsze wyniki indywidualnie:

Julia Pinkos – III miejsce w województwie

Klaudia Mączka – IV miejsce w województwie

5

PŁYWANIE - sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

II miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

Z powodu wyjazdu na wycieczkę do Warszawy klasy pływackiej reprezentacja

szkoły nie wzięła udziału w zawodach wojewódzkich.

6

BADMINTON DRUŻYNOWY

I miejsce – zawody powiatowe - drużyny dziewcząt i chłopców

III miejsce - zawody rejonowe - drużyny dziewcząt

IV miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

7

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych.

8

SZACHY DRUŻYNOWE

II miejsce – zawody powiatowe

9

IX ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca – Filip Hostman, Daria Nowicka,

II miejsca – Martyna Szponar, Michał Witczak, Jan Szydło, Julia Pinkos, Krzysztof Hołub

III miejsca – Klaudia Mączka, Adam Sobieszek

10

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych we wszystkich kategoriach wiekowych.

11

MINI PIŁKA KOSZYKOWA

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

V miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

12

MINI PIŁKA RĘCZNA

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

IV miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

13

MINI PIŁKA SIATKOWA

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4” dziewcząt

V miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” chłopców

II miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyna „4” dziewcząt

II miejsce – zawody rejonowe drużyna „3” dziewcząt

I miejsce – drużyna „4” dziewcząt (mistrzostwo województwa)

I miejsce w Mistrzostwach Polski w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii „Czwórek”

14

MINI PIŁKA NOŻNA

III miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

III miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

15

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

I miejsce – zawody powiatowe - zespół dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - zespół chłopców

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

VI miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

VII miejsce – mistrzostwa województwa - zespół dziewcząt

16

XII PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION”

O PUCHAR TYMBARKU dla chłopców z rocznika2002 i młodszych

I miejsce w finale powiatowym, udział w zawodach wojewódzkich.

17

PIŁKARSKI TURNIEJ im. MARKA WIELGUSA dla chłopców rocznika 2001 i młodszych

II miejsce w finale powiatowym drużyna chłopców rocznika 2001

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU PRACUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012:

1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2.Renata Łapa
3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska
4.Anna Kowalska
5.Waldemar Wasil
6.Dariusz Kuźma
7.Ireneusz Keller