Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wszystkie niżej wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia I miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny 2010/2011.

1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

IV miejsce – mistrzostwa województwa drużyna dziewcząt

2

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna chłopców

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

VII miejsce – mistrzostwa województwa

3

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE (Adamów)

Klasyfikacja łączna dziewczęta – XIV miejsce,

chłopcy – VII miejsce w województwie.

Najlepszy wynik indywidualnie: Maciej Hołub – I miejsce w województwie.

4

PŁYWANIE - sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

II miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

III miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

XI miejsce – zawody wojewódzkie - drużyna dziewcząt

Najlepszy wynik indywidualnie: Sebastian Pranagal – XIV miejsce w województwie.

5

BADMINTON DRUŻYNOWY

I miejsce – zawody powiatowe - drużyny dziewcząt i chłopców

IV miejsce - zawody rejonowe - drużyny dziewcząt i chłopców

6

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych:.

7

SZACHY DRUŻYNOWE

III miejsce – zawody powiatowe

8

VIII ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca – Kasia Jachowicz, Adam Sobieszek.

II miejsca – Jakub Hołub, Gabriela Szponar, Krzysztof Hołub.

III miejsca – Klaudia Mączka.

9

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych.

10

MINI PIŁKA KOSZYKOWA

III miejsce – zawody powiatowe /drużyna dziewcząt/

III miejsce – zawody powiatowe /drużyna chłopców/

11

MINI PIŁKA RĘCZNA

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

IV miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

12

MINI PIŁKA SIATKOWA

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „3” i „4” dziewcząt

I miejsca – zawody powiatowe drużyna „3” chłopców

II miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „3” i „4” dziewcząt

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „3” chłopców

II miejsce – zawody rejonowe drużyna „4” chłopców

I miejsce – drużyna „3” dziewcząt (mistrzostwo województwa)

II miejsce – drużyna „4” dziewcząt (mistrzostwa województwa)

IV miejsce – drużyna „3” chłopców(mistrzostwa województwa)

13

MINI PIŁKA NOŻNA

III miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

V miejsce – drużyna chłopców (mistrzostwa województwa.

14

V MEMORIAŁ ANDRZEJA GRUBBY W TENISIE STOŁOWYM

XII miejsce – finał wojewódzki (Kacper Grabczak, Maciej Samborski, Adam Sobieszek)

15

TURNIEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

dla chłopców rocznika 1997-98.

dla chłopców rocznika 1999-00.

udział w finale wojewódzkim drużyn chłopców rocznika 1997-98 i rocznika 1999-00.

16

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

I miejsce – zawody powiatowe - zespół dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe - zespół chłopców

Z przyczyn proceduralnych zespoły nie wzięły udziału w zawodach wojewódzkich.

17

SZTAFETA SZWEDZKA CHŁOPCÓW FINAŁ OGÓLNOPOLSKI „VENA SPORT” FESTIVAL 2011

I miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI

(Maciej Hołub, Michał Ścibior, Marcin Niećko, Mateusz Mirczuk)

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU PRACUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2010/2011:

1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2.Renata Łapa
3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska
4.Anna Kowalska
5.Waldemar Wasil
6.Dariusz Kuźma
7.Ireneusz Keller