Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Wszystkie niżej wymienione sukcesy przyczyniły się do osiągnięcia II miejsca w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Szkół w kategorii „Igrzyska” (Szkoły Podstawowe) za rok szkolny 2009/2010.

1

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe

I miejsce – zawody rejonowe

VII miejsce – mistrzostwa województwa

Skład drużyny: Magdalena Sekuła, Klaudia Wójcik, Aleksandra Olejnik, Julia Pinkos, Weronika Wójcik, Jolanta Jędrych, Julia Karaś, Dominika Sokołowska, Agnieszka Grabowska, Klaudia Wójcik.

2

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - drużyna chłopców

II miejsce – zawody powiatowe

II miejsce – zawody rejonowe

X miejsce – mistrzostwa województwa

Skład drużyny: Jan Dąbrowski, Michał Ścibior, Bartosz Walczak, Brandan Augustin, Mateusz Kot, Dominik Szponar,
Maciej Samborski, Krystian Klaczyński, Maciej Hołub.

3

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - I runda (Lubartów)

Klasyfikacja łączna dziewczęta – XXVI miejsce,

chłopcy – XVI miejsce w województwie.

Najlepszy wynik indywidualnie: Maciej Hołub II miejsce w województwie.

4

PŁYWANIE - sztafety 8 x 25 metrów stylem dowolnym

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

III miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

III miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

5

BADMINTON DRUŻYNOWY

II miejsce – zawody powiatowe - drużyny dziewcząt i chłopców

IV miejsce - zawody rejonowe - drużyny dziewcząt i chłopców

6

TENIS STOŁOWY INDYWIDUALNIE

Czołowe lokaty uczniów w zawodach powiatowych.

Udział w zawodach rejonowych: Natalia Miszczuk.

7

SZACHY DRUŻYNOWE

II miejsce – zawody powiatowe

8

VII ULICZNE BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

Czołowe lokaty uczniów i uczennic:

I miejsca - Nowicka Daria, Szydło Jan, Julka Pinkos, Wójcik Klaudia, Hołub Maciej.

II miejsca - Agata Ziółek.

III miejsca - Adam Sobieszek, Patrycja Saran.

9

TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWO

Czołowe lokaty zespołów w zawodach powiatowych. i udział w zawodach rejonowych

10

MINI PIŁKA KOSZYKOWA

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

I miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

V miejsce w zawodach wojewódzkich - drużyna dziewcząt

Skład drużyny: Katarzyna Jaworska, Paulina Opiela, Katarzyna Orzeł, Jolanta Jędrych, Patrycja Szymanowska, Emilia Iwaniuk, Paulina Myszka, Aleksandra Olejnik, Klaudia Wójcik, Agnieszka Grabowska.

11

MINI PIŁKA RĘCZNA

I miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

III miejsce – zawody rejonowe - drużyna dziewcząt

IV miejsce – zawody rejonowe - drużyna chłopców

12

MINI PIŁKA SIATKOWA

I miejsca – zawody powiatowe drużyny „2” i „4” dziewcząt

I miejsca – zawody powiatowe drużyna „2” chłopców

III miejsce – zawody powiatowe drużyna „4” chłopców

I miejsca – zawody rejonowe drużyny „2” i „4” dziewcząt

III miejsce – zawody rejonowe drużyna „2” chłopców

V miejsce – drużyna „2” dziewcząt (mistrzostwo województwa)

III miejsce – drużyna „4” dziewcząt (mistrzostwa województwa)

13

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - II runda ( Adamów )

Udział uczniów i uczennic w zawodach biegowych.

14

MINI PIŁKA NOZNA

II miejsce – zawody powiatowe - drużyna dziewcząt

V miejsce – zawody powiatowe - drużyna chłopców

15

WOJEWÓDZKI PIŁKARSKI TURNIEJ POD NAZWĄ „Z PODWÓRKA NA STADION” O PUCHAR TYMBARKU dla chłopców z rocznika2000 i młodszych

III miejsce w finale wojewódzkim – drużyna powiatu Świdnik

Skład drużyny: Adam Sobieszek, Wojciech Wołoczko, Jakub Gontarz (reprezentanci SP 7 Świdnik).

16

TURNIEJ O PUCHAR ORANGE CUP 2009 im. MARKA WIELGUSA dla chłopców rocznika 1999 i młodszych

II miejsce w finale wojewódzkim drużyna chłopców rocznika 1999

Skład drużyny: Krzysztof Jaśkiewicz, Adam Sobieszek, Wojciech Wołoczko (reprezentanci SP 7 Świdnik)

17

CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

I miejsce – zawody powiatowe - zespół dziewcząt

I miejsce – zawody powiatowe - zespół chłopców

I miejsce – zawody rejonowe - zespół dziewcząt

I miejsce – zawody rejonowe - zespół chłopców

I miejsce – zawody wojewódzkie - zespół dziewcząt

XII miejsce – zawody wojewódzkie - zespół chłopców

XXIV miejsce – finał krajowy

Skład drużyny dziewcząt: Klaudia Wójcik, Klaudia Wójcik, Magdalena Sekuła, Agnieszka Grabowska, Karaś Julia, Aleksandra Olejnik, Jolanta Jędrych.

 

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W ŚWIDNIKU PRACUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2009/2010:

1.Piotr Bogusz – dyrektor szkoły
2.Renata Łapa
3.Edyta (Rybczyńska) Baranowska
4.Anna Kowalska
5.Waldemar Wasil
6.Dariusz Kuźma
7.Ireneusz Keller