Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

2 marca 2017 roku odwiedziliśmy SP 3 w Świdniku. Powód wizyty był niezwykle ważny – obejrzeliśmy akademię szkolną (przepięknie przygotowaną przez nauczycieli i uczniów) z okazji Obchodów narodowego Święta Żołnierzy Wyklętych i odebraliśmy nagrody iw konkursie plastycznym „ Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Nasze dzieciaki jak zwykle zaprezentowały się doskonale i ta praca została nagrodzona.

Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach:

Przedszkola Blanka Chęć 0 A - wyróżnienie (op. P. Ewa Nawrocka)
Klasy I-III Weronika Chmiel 3M - I miejsce (op. P. Anna Andrejas)
Klasy IV- VI Julia Wójcik 6A – II miejsce (op. p. Dorota Rudzińska) Katarzyna Kostek 6A – wyróżnienie (op. p. Dorota Rudzińska)

Kolejny nasz sukces i satysfakcja ,że w tak mądrym i ważnym tematycznie konkursie – „ Siódemeczka” wypadła na „ szóstkę” BRAWO!

D. Rudzińska