Tabela punktów konkursu

na najbardziej usportowioną klasę

Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku

 

Klasy 6.

 

 

 

 

Mistrzostwa

Szkoły
w Lekkoatletyce

„Ustanawiamy rekordy szkoły”

Mistrzostwa Szkoły

w Mini Piłce Nożnej

Gry pojedyncze, deblowe i miksty

w: badmintona, ringo
i tenisa stołowego

Mistrzostwa

Szkoły

w Minikoszykówce

SUMA PUNKTÓW

MIEJSCE

DATA

09.09.2016

07.10.2016

04.11.2016

02.12.2012

 

DZ

CH

DZ

CH

DZ

CH

DZ CH

 


 


6 A

200

200

120

200

80

160

80

120

1160

III

6 B

200

200

200

160

120

80

120

80

1160

III

6 C

200

200

200

200

200

200

200

200

1600

I

6 D

200

200

160

120

160

120

160

80

1200

II

 

 

Wyróżnienia za:

 

MINIKOSZYKÓWKĘ (dyplomy)

 

klasy 6: 02.12.2016 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia za:

 

TENIS STOŁOWY, RINGO, BADMINTON (dyplomy)

 

klasy 6: 4.10.2016 r.

 

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT: 1. Wiktoria Gołębiowska - 6c, 2. Ela Bochniak - 6c, 3. Milena Konarska - 6d

TENIS STOŁOWY CHŁOPCY: 1. Filip Olejnik - 6a, 2. Olaf Wojciechowski - 6c, 3. Bartek Skorek - 6c

RINGO DZIEWCZĄT: 1. Iga Barczewska - 6c, 2. Aleksandra Kudeń - 6c, 3. Zuzanna Juszczuk - 6d

RINGO CHŁOPCÓW: 1. Jakub Krasiński - 6c, 2. Mateusz Zwierzański - 6c, 3. Szymon Pietrzak - 6c

BADMINTON DZIEWCZĄT: 1. Natalia Wyrostek - 6c, 2. Karina Manukyan - 6c, 3. Eliza Zdun - 6b

 

BADMINTON CHŁOPCÓW: 1. Daniel Bielecki - 6d, 2. Kacper Szymańczuk  - 6c, 3. Mikołaj Cisek - 6a

Nagrody specjalne wylosowały:

 

Komplet do gry w BADMINTONA Dominika Bryda – 6a

Kółko do gry w RINGO Julita Wasil – 6d

 

Rakietę do TENISA STOŁOWEGO Dominika Podolska – 6b

 

 

 

Wyróżnienia za MINI PIŁKĘ NOŻNĄ (dyplomy)

klasy 6: 07.10.2016 r.


 

 

 

Dziewczęta: Zuzanna Wielopolska, Nikola Szumiło, Eliza Zdun, Maja Kowalik,

 

Zuzanna Osek, Julka Flis, Martyna Grela, Milena Konarska.

 

Chłopcy: Dawid Marek, Krystian Andrzejak, Olaf Wojciechowski, Filip Królik.

 

Nagrodę specjalną wylosował: Kacper Jaroszek (6d).

 

 

Wyróżnienia za LEKKOATLETYKĘ (dyplomy)

klasy 6: 09.09.2016 r.


 

Dziewczęta: Ela Bochniak, Ola Kudeń, Zuzanna Wielopolska, Iga Łobińska,

 

Weronika Szczepaniak, Weronika Mazuryk, Martyna Grela, Marta Podkańska

 

Chłopcy: Filip Olejnik, Daniel Bielecki, Krystian Andrzejak, Szymon Pietrzak, Dawid Marek.