Konkurs "Szkolny Mistrz Historii"

Dnia 5 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs "Szkolny Mistrz Historii" kl. 4 i 5. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy historycznej oraz motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy o historii Polski i świata.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas 5 i 24 uczniów z klas 4. W czasie konkursu uczniowie wypełniali test, w którym mogli wykazać się swoją wiedzą historyczną.

Zwycięzcą konkursu w kl. 5 i zdobywcą tytułu "Szkolny mistrz historii kl. 5" został Juliusz Frankiewicz z kl. 5c, drugie miejsce zdobyła Amelia Szubartowska z kl. 5d, a trzecie miejsce Paweł Szydło z kl. 5d.

Zwycięzcą konkursu w kl. 4 i zdobywcą tytułu "Szkolny mistrz historii kl. 4" została Natalia Przybysz z kl. 4a, drugie miejsce zdobyli Mara Lorek z kl. 4d oraz Mateusz Łagożny z kl. 4a, a trzecie miejsce Krzysztof Dobrowlski z kl. 4e.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.