Przedszkolaki w bibliotece …

24 listopada 2016 r., oddział dziecięcy filii nr 4 MPBP, odwiedziły starszaki z Przedszkola Integracyjnego nr 5 wraz z opiekunkami. W bibliotece tego dnia czekało na nie wiele atrakcji. Główną z nich było przedstawienie o czterech żywiołach przygotowane przez dzieci z klasy 3b pod kierunkiem wychowawczyni pani Bożeny Mańki. Przedszkolaki przekonały się, że szkoła nie jest wcale taka straszna, a koledzy ze starszych klas zawsze służą młodszym pomocą.

Następna część wizyty dotyczyła już samej biblioteki i możliwości korzystania z jej zasobów. Na zakończenie przedszkolaki czekała jeszcze odrobina magii. Z pomocą Krystiana i książki Herve'a Tullet'a "Naciśnij mnie" zanurzyliśmy się w cudowny świat dziecięcej wyobraźni, której na szczęście nikomu nie zabrakło. Zabawa była fantastyczna! Na pożegnanie, oprócz oczywiście zaproszenia do biblioteki, dzieci otrzymały słodkie niespodzianki ;)
Katarzyna Ciołek