Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej

Dnia 3 listopada 2016r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat patrona szkoły, rozwijanie postaw patriotycznych, krzewienie wiedzy o najnowszej historii Polski. Uczniowie dzięki udziałowi w konkursie mogą wykazać się znajomością zagadnień dotyczących historii II wojny światowej, mają także okazję do rozmowy z żołnierzami Armii Krajowej. Honorowym patronem naszego konkursu jest Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Świdniku, którego prezes pan Jan Duda jest członkiem komisji konkursowej.

 


Wyniki Konkursu:

I miejsce - Bobiński Jakub, Kisiel Michał

II miejsce - Bryda Dominika

Wyróżnienia - Osek Zuzanna, Kostek Michał, Kostek Katarzyna, Borowiecki Paweł, Wasil Julita

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy sukcesu!