Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Świdniku

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Wersja kontrastowa

W miniony poniedziałek wszyscy chętni uczniowie mogli wykazać się sprawnością fizyczną. Nauczyciele świetlicy przygotowali dla nich różnorodne konkurencje sportowe - Wyścigi rzędów, Mecz piłki nożnej.  Na zakończenie wszyscy przebiegli po bieżni wokół boiska - dystans 250 m. Część po drodze odpadła ale najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili. Zapraszamy do fotorelacji. :-)

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Wiosna wokół nas” organizowanego przez naszą świetlicę. Konkurs był skierowany do uczniów klas I-III. Napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac.

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich chętnych uczniów klas 1 - 3 Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Wiosna wokół nas”

Kilkoro uczniów uczęszczających do naszej świetlicy wzięło udział w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt.: „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Jury w składzie: mgr Urszula Wójcik – artysta plastyk oraz mgr Marzena Bury – kustosz w Dziale Edukacji w Muzeum Wsi Lubelskiej po przeglądzie 513 prac plastycznych postanowiło przyznać nagrody w kilku kategoriach wiekowych i tematycznych.

Czy dziewczynki odróżniają śrubkę od gwoździa? Czy wiedzą jak wyglądają kombinerki lub śrubokręt? Między innymi z takimi zagadkami musiały zmierzyć się w tym wyjątkowym dla nich  Dniu Kobiet dziewczynki z klasy 3M,3A,1A.